Zmiana wystroju – napisy na ścianę

Bardzo lubię zmiany. Od czasu do czasu staram się urozmaicić swoje życie i otoczenie jakimiś drobnymi przemeblowaniami. Najczęściej zmieniam biżuterię, lubię też eksperymentować z fryzurami.

Napisy na ścianę sposobem na szybką metamorfozę

napisy na ścianę

Czasami też dokupuje do mieszkania jakieś nowe drobiazgi, przez które mieszkanie jest coraz bardziej zawalone ale nie mam serca nic wyrzucić. Ostatnio zamiast kupować coś nowego postanowiłam zmienić stary wystrój. W moim mieszkaniu ściany nie były malowane od dobrych ośmiu lat. Poprzedni właściciel pomalował wszystkie ściany na jasnobrązowy kolor a w rogach dodał napisy na ścianę. Ja tego nie zmieniałam. Kolor mi się nie podobał ale nie chciało mi się malować wszystkich ścian od nowa. Teraz jednak coś mnie ruszyło i zachciało mi się pomalować mieszkanie na nowo. Wybrałam dość ciemną, satynową czerwień, która ładnie kontrastowała z jasnymi meblami. Ściany zamierzałam jednak ożywić jaśniejszymi wtrąceniami. Chciałam zastosować jakieś delikatne szablony na ścianę, ale w firmie, w której kupowałam farby szablony do malowania były strasznie nieciekawe. Tylko kilka wzorów i żaden z nich nie nadawał się do mojego mieszkania. Bałam się, że taki ubogi wybór będzie w każdym sklepie ale na szczęście tak nie było. Znalazłam mały sklepik, który sprzedawał tylko i wyłącznie szablony malarskie. Wybór był tak duży, że wtedy z kolei nie wiedziałam na co się zdecydować.

Ostatecznie wybrałam delikatne motywy kwiatowe i kupiłam jeszcze kilka innych szablonów na wypadek jakby tamte mi się za szybko znudziły. W ten sposób zmieniłam wystrój swojego mieszkania nie do poznania.