Zestaw do hybryd z lepszą lampą

Od jakiegoś czasu stale śledzę strony internetowe osób wykonujących zawodowo stylizacje paznokci. Sama tak się w to wciągnęłam, że pochłonęło to cały mój czas wolny. Oprócz tego, że studiuję dziennie i dodatkowo pracuję w weekendy, zawsze staram się znaleźć czas, żeby przyjąć chociaż kilka klientek w ciągu tygodnia. Stało się to moją pasją.

Cały komplet do robienia hybryd

wieloelementowy zestaw do paznokci hybrydowych z lampąKiedy już zajmuję się czymś, to na całego. Wkładam w to całe serce i bardzo się staram, aby wszystko było idealne. Dlatego kupiłam wieloelementowy zestaw do paznokci hybrydowych z lampą która sprostała moim oczekiwaniom. Któregoś dnia stwierdziłam, że moja lampa nadaje się już do wymiany. Ale też nie byłam z niej i na początku jej użytkowania zadowolona, bo była za słaba. Kupiłam sobie taką, dzięki której nie muszę trzymać paznokci już tak długo w lampie. Cały ten zestaw zakupiłam w super cenie. Miałam jeszcze kilka materiałów do paznokci,jednak tego nigdy dość, a było to z dobrej firmy i wiedziałam, że całość na pewno mi się przyda i tak. W skład wchodziło oprócz lampy- kilka lakierów, cążki do skórek, pilniki, bloczki polerskie, aceton, odtłuszczacz i jeszcze kilka różnych ozdób i dodatków. Nie sposób tego wszystkiego wymienić, bo był to zestaw XXL. Cieszyłam się, bo kilku z tych rzeczy nie miałam. Była tam też pięknie pachnąca oliwka do skórek, która regenerowała po całym zabiegu. I coś co dopiero będę miała okazję testować- ochronna taśma do paznokci, którą nakłada się jak lakier, ale naskórki, żeby ich nie pobrudzić.

Czułam się jak dziecko, które dostało wymarzony prezent na gwiazdkę. Z nowym zestawem mogłam poszaleć, wypróbować nowych wzorów dzięki dołączonym szablonom i sprawdzić nowe pyłki. Teraz na pewno szybko nauczę się zdobień z ich użyciem.