Zegarek szwajcarski z konkursu

Jestem osobą, która bardzo często bierze udział w konkursach. Można powiedzieć, że jest to jedno z moich największych zainteresowań. Hobby to odziedziczyłem po swoim tacie, który także lubił uczestniczyć w różnego typu konkurencjach. Biorę udział w loteriach, konkursach, turniejach, rozgrywkach. Często są to także różne konkurencje sportowe, bądź też quizy wiedzowe. Te ostatnie lubię chyba najbardziej, ponieważ przyswajanie i zapamiętywanie informacji nie sprawia mi problemu.

Zegarek jako nagroda w konkursie

szwajcarski zegarekKiedy startuję w konkursach, nie myślę o nagrodach. Na mojej półce z wygranymi znajduje się jednak kilka zegarków, bądź też pucharów. Bardzo lubię rywalizację i to ona mnie napędza. Adrenalina z nią związana powoduje, że odczuwam wielką chęć zwycięstwa. Nie znoszę i nie umiem przegrywać, co motywuje mnie do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności sportowych oraz wiedzy. Tym razem postanowiłem wystartować w quizie wiedzowym. Polegał on na odpowiedzi na pytania i po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na wyborze kolejnego gracza, któremu ma  zostać zadane pytanie. Bardzo się cieszyłem w duchu, czując że idzie mi dobrze. W końcu się udało – zwyciężyłem. W nagrodę otrzymałem szwajcarski zegarek. Niezmiernie się ucieszyłem, ponieważ nie otrzymałem jeszcze nigdy tak pięknej i dobrej jakościowo nagrody. Niemal od razu założyłem na nadgarstek  swój nowy szwajcarski zegarek. Byłem bardzo szczęśliwy, ponieważ jeszcze jakiś czas temu planowałem zakup czegoś podobnego.

Dzisiaj, nieco rzadziej biorę udział w konkursach. Nie mam na to bowiem czasu. Z radością jednak spoglądam na wygrane nagrody, a przede wszystkim na szwajcarski zegarek, który niemal nie rozstaje się z moim nadgarstkiem. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany za każdym razem, kiedy tylko na niego spoglądam.