Zdecydowałam się na wykonanie makijażu permanentnego

 

Kiedy zaczęłam chodzić do szkoły średniej to zauważyłam, że dziewczyny tam są zupełnie inne. Każda się pięknie malowała i wyglądała na prawdę ślicznie. Czułam, że także chcę tak wyglądać. Najbardziej podobały mi się piękne brwi Olki, które wyglądały zjawiskowo.

Idealne wykonanie makijażu permanentnego

makijaż permanentny brwi i ust - SzczecinW szkole średniej codziennie się malowałam i wyglądałam również pięknie jak moje koleżanki. Kiedy poszłam na studia to już nie miałam tyle czasu, żeby codziennie rano robić makijaż. Brwi zajmowały mnóstwo czasu i wpadłam na pewien pomysł. W salonie kosmetycznym, który odwiedzam makijaż permanentny brwi i ust – Szczecin był w promocji i zdecydowałam się na to. Wiedziałam, że dzięki temu będę mogła zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu i cały czas będę wygląda pięknie a na tym mi tak bardzo zależało. Zapisałam się na oba makijaże od razu. Kosmetyczka zarezerwowała mi termin, który był bardzo szybko. Zanim zrobiła mi makijaż brwi to obrysowała je i zapytała cz taki efekt mi odpowiada. Wyglądałam świetnie i o takich brwiach właśnie marzyłam. Kiedy je robiła to dostałam maść znieczulającą i nic zupełnie mnie nie bolało. W przypadku ust było tak samo. Miałam je pięknie podkreślone a makijaż permanentny ta kosmetyczka wykonała mi po prostu idealnie. Dobrze, że poszłam do niej w piątek, bo dzięki temu przez weekend wszystko zdążyło mi się wygoić. Końcowy efekt był zniewalający i wszyscy od razu zauważyli, że pięknie wyglądam. Brwi miałam tak zrobione, że wyglądały jakby były całkowicie naturalne.

Znajomej ze studiów poleciłam swój salon kosmetyczny, ponieważ moje usta tak jej się podobały, że koniecznie chciała się zapisać na taki makijaż permanentny. Wykonała go bardzo szybko i była tak samo jak ja zadowolona. Również wyglądała pięknie.