Zasysanie i odsysanie pyłów oraz wody

Na polskim rynku istnieje wiele nowoczesnych odkurzaczy. Wśród nich są też takie, które nadają się idealnie do pracy w warsztatach, zakładach przemysłowych, czyli po prostu w ciężkich warunkach. Nie da się ukryć, że w takich miejscach przeróżnych pyłów i innych zanieczyszczeń jest bardzo dużo.

Turbina o dużej wydajności w odkurzaczu marki Festool

ctl 26 e acTrudno się ich pozbyć bez odpowiednich urządzeń. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad zakupem specjalnego odkurzacza marki Festool. Dzięki niemu można nie tylko zasysać, ale również odsysać różnego rodzaju pyły – nawet te należące do kategorii L. Wśród nich znajdują się nawet pyły drzewne oraz lakiernicze, które jak wiadomo, zawsze są trudniejsze do wysprzątania. Poza tym odkurzacz Festool radzi sobie również z odsysaniem wody. Takie urządzenie jak ctl 26 e ac to najlepszy wybór, jeśli chodzi o sprzątanie powierzchni przemysłowych. Wiadomo, że są to obciążone warunki i tylko dobry sprzęt może sobie z nimi poradzić. Odkurzacz Festool na pewno spełni oczekiwania klienta. Odkurzacz jest też uzupełnieniem dla szlifierki przegubowej. Wykorzystuje się go do szlifowania masy szpachlowej. Zaletą tego odkurzacza jest to, że można nim odkurzać zarówno na mokro jak i na sucho. Turbina odkurzacza Festool cechuje się dużą wydajnością. Taka turbina zwiększa żywotność odkurzacza i pozwala na utrzymanie stałej mocy ssania. W odkurzaczu Festool znajduje się specjalny worek filtrujący o nazwie Selfclean.

Urządzenie zostało wyposażone w funkcję antystatyczną. Jest to funkcja, która zapobiega powstawaniu wyładowań elektrostatycznych. Korzystania z odkurzacza jest bardzo przyjemne i nie sprawia żadnych trudności. Filtr główny jest czyszczony automatycznie. W urządzeniu zamocowano też Systainery, które gwarantują jeszcze większy komfort użytkowania.