Zastosowanie białych cegieł w aranżacjach

Producenci wyposażenia wnętrz oferują różnorodne projekty aranżacyjne. Zarówno w asortymencie mebli, jak i pozostałego wyposażenia można znaleźć wiele nietuzinkowych wyrobów. Swobodnie można też połączyć aspekt użytkowy z satysfakcjonującymi wrażeniami wizualnymi.

Oryginalne cegły z fugą

biała cegła z fugąNadal wielu zwolenników mają aranżacje klasyczne, w których starannie dobierane są wszystkie elementy wyposażenia – z wyczuciem i koncentracją uwagi również na funkcjonalności. W ostatnich latach z dużym entuzjazmem zostały przyjęte trendy oparte na szeroko pojętym stylu skandynawskim, który operuje swobodą i pastelowymi akcentami. Zarówno w jednym, jak i drugim stylu bardzo chętnie wykorzystywany jest motyw cegły. Często jest to biała cegła z fugą, która wyróżnia się wysoką estetyką i nieskomplikowanym montażem. Taką technikę wykończeniową z powodzeniem można zastosować w wielu domowych wnętrzach – pokoju dziennym, sypialni, kuchni czy w przedpokoju. Dzięki białym płytkom ceglanym można w efektowny sposób zaakcentować fragment aranżacji. Taki sposób wykończenia ściany rewelacyjnie prezentuje się, kiedy salon połączony jest z jadalnią lub w otoczeniu zabudowy kominkowej. Oryginalne cegły doskonale sprawdzają się również na korytarzach. W sprzedaży dostępne są również płytki ceglane w różnych odcieniach brązów a także grafitowe i szare. Dla zwolenników produktów jak najbardziej zbliżonych do naturalnych akcentów aranżacyjnych oferowane są czerwone płytki ceglane. 

Modnie wykończone wnętrza gwarantują nie tylko znakomity efekt wizualny, ale również wysoki komfort. Asortyment jest na tyle szeroki, aby można było uwzględnić wszystkie oczekiwania. Co więcej – producenci cały czas proponują nowe rozwiązania i rozszerzone kolekcje produktów, które inspirują do kolejnych zmian.