Zamówienie tanich koszy do magla

 

Opowiem wam jaki miałam dzisiaj dzień. W sumie to od samego rana sporo się działo i miałam normalnie urwanie głowy, ale ostatecznie wszystko udało się załatwić. Co najważniejsze, zyskałam nowy towar w hurtowni a to wszystko przez przypadek.

Dostawa tanich koszy do magla

Kosze do maglaKiedy rano uzupełniałam faktury to wpadł mój pracownik z magazynu. Pytał o jakieś dostawy, bo podobno mieliśmy opóźnienie, ale po kontakcie z producentem wszystko udało mi się wyjaśnić. Wtedy właśnie powiedział mi ciekawą rzecz. Kosze do magla, które produkuje zadeklarował się sprzedać mi w tak niskiej cenie, że grzechem byłoby zrezygnować z takiej oferty. Co prawda w hurtowni jest mnóstwo takich koszy, ale nie w takiej cenie. Zgodziłam się zatem na tę ofertę i tego samego dnia miała zostać zrealizowana dostawa. Czekaliśmy na inne produkty od tego producenta i świetnie się złożyło, że kosze dotrą tym samym kursem. W sumie to go nawet nie pytałam, o której będzie kierowca, ponieważ przez to całe zamieszanie całkowicie o tym zapomniałam. Nie miałam czasu oddzwaniać a w ferworze obowiązków zapomniałam. Kosze do magla, które zamówiłam są świetne i w różnych rozmiarach. Marcin przybiegł do mnie po czternastej i powiedział, że była dostawa i już wszystko jest na naszym magazynie. Chłopak jest świetny, bo dobrze pracuje i robi to szybko. Kosze do magla od razu trafiły na halę sprzedażową i nawet osobiście pod koniec dnia przeszłam się po hali, żeby sprawdzić czy dużo już sprzedałam. Wynik mnie zaskoczył, bo wszystko zeszło.

To był szalenie pracowity dzień i udany, ponieważ dzięki nowemu produktowi sprzedaż tego dnia była wyjątkowo duża. Liczę na to, że każdy kolejny dzień będzie przynosił takie same wyniki. Położyłam się dość późno, bo jeszcze musiałam popracować.