Zamawianie pucharu sportowego

Kiedy tylko robi się ciepło, to na mojej działce zbiera się praktycznie cała rodzina, która mieszka w okolicy. Przyjeżdżają wujkowie, ciocie, wszystkie dzieciaki, rodzeństwo, rodzice, teściowie. To wielkie wydarzenie za każdym razem. Robimy grilla i spędzamy wspólnie czas, a jedną z największych atrakcji jest turniej siatkówki. Tworzymy zawsze po cztery zespoły i robimy wielki turniej. Pomyślałem, że jeszcze bardziej zwiększę motywację do tego, aby wygrać.

Puchary, które można zamówić

puchar na zamówienieAbsolutnie nikogo nie trzeba namawiać nigdy do tego, by brał udział w naszym turnieju. Zawsze dzielimy się mniej więcej na poszczególne rodziny, a to moja rodzina, a to rodzina mojej siostry, brata czy dalsi kuzyni. Walka zawsze jest zażarta, a tym razem postanowiłem, że zwycięzcy otrzymają więcej niż uścisk dłoni przeciwników. Znalazłem stronę, która oferowała między innymi puchar na zamówienie. Na takim pucharze można było umieścić odpowiedni napis i tym samym wynagrodzić nim zwycięską drużynę. Nie mogłem się oprzeć – zamówiłem puchar i poprosiłem o wygrawerowanie napisu – dla zwycięzcy wielkiego turnieju działkowego. Kiedy wykonany puchar już do mnie trafił to byłem bardzo zaskoczony jakością jego wykonania. Naprawdę wyglądał on jak profesjonalny puchar przeznaczony dla jakichś poważnych rozgrywek. Tym bardziej nie mogłem doczekać się reakcji rodziny. Szykował się naprawdę niezwykły turniej siatkarski.

Krzyki, śmiech i radość – to wszystko towarzyszyło odkryciu trofeum, o które wszystkie drużyny na mojej działce miały tym razem walczyć. Każdy zrobił sobie najpierw pamiątkowe zdjęcie przy pucharze, a później już trzeba było zapomnieć o przyjaźniach i rodzinie – trzeba było walczyć na całego o zwycięstwo w jedynym w swoim rodzaju turnieju.