Wysokiej jakości chemia samochodowa

 

Myjnia samochodowa była dość dochodowym miejscem, choć w dużej mierze zależało to od efektywności samej myjni i wkładu właściciela. Nieraz już widziałem myjnie po których samochód wcale nie wyglądał lepiej, bo używane przez pracowników chemikalia były tanie i nieefektywne. Dlatego też postanowiłem iż myjnia przy hotelu będzie wyposażona odpowiednio.

Preparaty do pielęgnacji karoserii

chemia do samochodówJeden z kolegów z pracy często żartował iż z chemią samochodową jest jak z kosmetykami. Tanie produkty nie posiadają zbyt wielu składników i są często niczym więcej niż roztworem alkoholowym połączonym z mydłem. Nic więc dziwnego że w większości przypadków nie zdawały one egzaminu. Jednak w naszym przypadku, automatyczna myjnia miała być przeznaczona dla gości hotelowych, dlatego chemia do samochodów jakiej używaliśmy musiała być najlepszej jakości, głównie po to by zachować jak najwyższe opinie o firmie. Środki czyszczące do karoserii pochodziły więc od najbardziej uznanych i sprawdzonych producentów, zbierających najlepsze opinie, podobnie jak i preparaty pielęgnacyjne. Wielokrotnie testowaliśmy efekty owych preparatów na własnych samochodach, więc mogliśmy mieć pewność iż będą one zadowalające dla wszystkich klientów, zwłaszcza że korzystanie z myjni było darmowe dla gości hotelowych, dlatego też wysokiej jakości chemia dodawała hotelowi prestiżu i profesjonalizmu.

Oczywiście, wysokiej jakości preparaty były odpowiednio droższe niż zwykła chemia. Najbardziej uznane produkty od producentów zbierających najlepsze opinie również nie były być może dostępne od ręki w każdym sklepie, aczkolwiek odrobina wysiłku przy ich szukaniu zwracała się często kilkakrotnie, już po pierwszym ich użyciu i porównaniu skuteczności do środków o gorszej jakości.