pomiar czasu na zawodach

Wyścigi samochodowe a pomiar czasu na zawodach

Mój chłopak bardzo uwielbia oglądać wyścigi samochodowe, nie w sposób się temu dziwić, chyba każdy mężczyzna lubi samochody. Ja nie za bardzo przepadam za tego typu sportem. Jest on bardzo niebezpieczny. Zwłaszcza w formuła 1.

Profesjonalny pomiar czasu na zawodach ma znaczenie

pomiar czasu na zawodachTam profesjonalny pomiar czasu na zawodach liczy się na każdym okrążeniu całej trasy. Ciężko jest tam wyłapać, kto jedzie jako pierwszy. Trzeba bacznie śledzić tabele z wynikami oraz tak zamiast oglądać wyścigi to człowiek patrzy się na ranking wyników. Odbywa się tam elektroniczny pomiar czasu. Musi być on bardzo dobry, przecież z jaką prędkością te samochody pokonują linię startową. Zawsze jak tylko leci formuła 1, to mój chłopak ją ogląda. Dlatego ja w tym czasie robię coś innego, na przykład sprzątam. Albo idę na zakupy oraz zostawiam go w domu, by sobie w spokoju oglądał te wyścigi samochodowe. Dobrze, że nie przychodzi mu do głowy by się ścigać swoim samochodem po naszych krajowych ulicach. Każdy samochód ma chyba taki pomiar czasu, który jeszcze na dodatek wskazuje ilość pokonanych kilometrów w danym czasie. A nawet nie wiecie jak się mój chłopak cieszył jak udało mu się kupić dwa bilety na wyścigi samochodowe. Ja się już trochę mniej cieszyłam. Ale co mam zrobić, pójdę już z nim na te wyścigi, ponieważ potem będzie mi mówił, że nie chce robić tego co on chce. Wyścigi odbywały się w sobotę oraz trwały jakieś trzy godziny. To były takie nietypowe wyścigi, gdyż brały w nich takie duże samochody, może je kojarzycie.

Tutaj raczej liczył się popis jazdy samochodem w danym czasie, niż po prostu jechanie w danym czasie. Muszę powiedzieć, że byłam do tego sceptycznie nastawiona, ale po jakimś czasie nawet mi się to spodobało. Na pewno dużo dało to, że było się tam, na żywo się wszystko oglądało, a nie w telewizji.