Wyposażenie kuchni w stanie deweloperskim

Nasze własne gniazdko – moje i męża było dla nas od zawsze ogromnym marzeniem. Nie sądziłam, że uda nam się je zrealizować tak szybko. Przede wszystkim dlatego, że udało nam się kupić na dużej obniżce mieszkanie od dewelopera. Wyzwanie jednak stanowił dla nas remont.

Kuchnia na wymiar jako serce domu

kuchnie na wymiar kraków cenyJa od zawsze, od kiedy pamiętam uwielbiałam gotować. Zawsze z mojej kuchni czuć było apetyczne zapachy. Kto wie, może to właśnie mojego męża ostatecznie zachęciło do tego, aby wziąć ze mną ślub? Mój wybranek doskonale wiedział, że bardzo zależy mi na ładnej i dobrze urządzonej kuchni. Ważna była dla mnie przede wszystkim przestrzeń. Nie lubiłam sytuacji, kiedy musiałam skakać z miskami, bo blat był za krótki. Jak się okazało w sklepach, gdzie są gotowe projekty, a kuchnie moglibyśmy otrzymać szybko. Mój mąż doskonale jednak wiedział czego ja potrzebuje i od razu wpadł na genialny pomysł. Zaproponował abyśmy zdecydowali się na polecane kuchnie na wymiar kraków ceny były bardzo przystępne, a ja miałabym całkowity wpływ na to, w jaki sposób wygląda całość projektu. To było dla mnie niezwykle ważne. Duża ilość szafek, półek, blatów ale także w tych półkach odpowiednie zagospodarowanie. Marzyła mi się spora ilość koszy, chciałam mieć dużo miejsca na przyprawy. Dodatkowo chciałam, aby sprzęt gospodarstwa domowego – oprócz kuchenki był w zabudowie. Nie chciałam aby zmywarka, czy lodówka była widoczna. Znaleźliśmy w Krakowie stolarza, który podołał naszym wyzwaniom.

To była dla nas cenna lekcja, ponieważ nasz stolarz miał ogromne doświadczenie i czasami hamował mój entuzjazm. Mówił, że niektóre rzeczy są niepraktyczne i nie warto jest mieć ich w kuchni a można zastosować inne, znacznie ciekawsze i nowocześniejsze rozwiązania. Kuchnia będzie jak marzenie.