wynajem samochodów dostawczych

Wynajem samochodów dostawczych w mojej firmie

Wygrałem największy przetarg transportowy w mieście. Wszystko dzięki temu, że jestem doświadczony w prowadzeniu tego typu interesów. Na początku w Łodzi miałem firmę, która była wypożyczalnia busów.

Wynajem samochodów dostawczych – rozszerzenie działalności

wynajem samochodów dostawczychProwadziłem skromną firmę w której wynajem busów w Łodzi był jeszcze w powijakach, nie spodziewałem się, że będę mógł tak rozkwitnąć. Przede wszystkim jako pierwszy przedsiębiorca w Łodzi w latach dziewięćdziesiątych dopilnowałem aby wszystkie moje auta zastępcze z OC sprawcy miały wszystkie przeglądy, atesty, aby każdy z kierowców czuł się nie tylko komfortowo, ale i bezpiecznie. Całkiem niedawno też, rozszerzyłem swoją działalność o wynajem samochodów dostawczych Łódź i to już zupełnie pozwoliło mi stać się jednym z największych przewoźników w Łodzi. Pół roku temu zobaczyłem ogłoszenie na stronie przetargów miejskich, że potrzeba wielu samochodów z okazji ogromnego festiwalu filmowego. W mieście panuje deficyt samochodów dostawczych, a Łódź nie będzie wydawała funduszy na jednorazową imprezę, na chwilę, aby zostać z samochodami w garażu. Ja prowadzę wynajem aut dostawczych, więc to się w Łodzi spodobało i wygrałem przetarg, ponieważ miałem bardzo atrakcyjne ceny wynajmu, względem wysokiej jakości moich samochodów. Kierowca, który pracuje w urzędzie powiedział mi, że sam prezydent Łodzi, bardzo wspierał moją firmę, podczas rozważań dotyczących budowania odpowiedniej pozycji w mieście Łódź. Bardzo mnie to ucieszyło i poczułem się zaszczycony, mimo że jak się z prezydentem nigdy nie widziałem, nie zamieniłem z nim ani jednego słowa.

Wiem, że mam się z nim zobaczyć we wtorek, taka audiencja, proszona kawa, sam nie wiem jak to nazwać. W każdym razie jestem gotowy, bo mam garnitur, broszury reklamowe, dokument na wygrany przetarg.