Wydruki prosto z Torunia

Praca w drukarni to skomplikowane zadanie. Chodzi głównie o dobór odpowiednich maszyn do realizacji zadania, jednakże tym martwimy się my, jako pracownicy bardzo dobrze prosperującej drukarni cyfrowej w mieście. Klienci często mylą te pojęcia i nie wiedzą, czy interesuje ich druk offsetowy, czy może cyfrowy.

Pomoc w wyborze druku

druk toruń

Właśnie dlatego jesteśmy między innymi po to, aby im doradzić. Oferujemy także pełen katalog naszych usług, dzięki czemu klient może dotknąć papier, który mu proponujemy do konkretnego wydruku. Sprawdza się to bardzo dobrze w przypadku drukowanie wizytówek, gdyż klienci nie chcą zamawiać niczego w ciemno i zawsze wolą sprawdzić, czy papier, który wybraliśmy będzie na pewno estetycznie się prezentowały. Bardzo dobra drukarnia cyfrowa ma przede wszystkim za zadanie spełnienie wszystkich potrzeb klientów. Często są to dość nietypowe rzeczy, takie jak ulotki w różnych formatach i inny druk toruń. Im bardziej standardowy format, tym jednak wycena będzie bardziej korzystna dla klienta, z tego względu, że nie musimy wtedy ustawiać drukarki cyfrowej, a jedynie skorzystamy z gotowych i zainstalowanych już ustawień fabrycznych. Różnica między drukiem offsetowym jest bardzo duża, gdyż w przypadku druku cyfrowego nie wykorzystuje się specjalistycznych farb oraz maszyn poligraficznych, stąd też cena za takie wydruki będzie o wiele niższa, jednakże nie można spodziewać się bardzo dobrego odwzorowania kolorów. Jeśli klient chce, żeby materiały reklamowe były bardzo dobrej jakości, powinien zainteresować się raczej drukiem offsetowym, który na pewno sprawi, że wszystkie kolory będą wyglądały tak, jak na ekranie komputera przeglądając projekt graficzny.

Przygotowane wcześniej projekty muszą być także odpowiednio przystosowane do druku w przypadku druku offsetowego. Jeśli chodzi o druk cyfrowy, poradzimy sobie z dowolnym formatem, gdyż mamy w tym duże doświadczenie i nie kosztuje to aż tyle pracy.