Wolna ręka, czy pakiety ustalone przez fotografa?

Różnorodność ofert fotografów zajmujących się obsługą ślubów jest ogromna. Niektórzy mamią młode pary pełną dyspozycyjnością w dniu ich ślubu, inni deklarują ściśle określoną liczbę zdjęć, która trafi do rąk nowożeńców. Sprawdź która opcja jest lepsza jeśli planujesz dzielenie się z rodziną zdjęciami w wersji cyfrowej, a na co zwrócić uwagę, gdy zależy ci na papierowych odbitkach?

Pakiety w fotografii ślubnej

fotografia ślubna szczecinPierwsza opcja, w której fotograf deklaruje pełną dyspozycyjność i wykonanie reportażu wraz ze zdjęciami z pleneru brzmi niezwykle obiecująco. Jednak nie mamy pewności, co dla danego fotografa oznacza. Czy wykona równie dużo zdjęć, co konkurencyjny specjalista? No i oczywiście, czy hasło do polecanej przez niego galerii internetowej będzie można przekazać gościom? Drugie podejście to ustalenie z fotografem zarówno minimalną ilość zdjęć, jaką można otrzymać, jak i inne aspekty wśród których jest godzina zakończenia przez niego pracy oraz termin i sposób przekazania gotowych już zdjęć. Zwłaszcza te ostanie elementy świadczą o profesjonalizmie i doświadczeniu danego fotografa. Nie jest też tajemnicą, że fotografia ślubna szczecin również jest miejscem gdzie stosuje się taką praktykę, najlepiej sprzedaje się w określonych pakietach. Pozwalają one na dokładne rozeznanie się w konkurencyjnych ofertach.

Bardzo ważnym, ale niedocenianym przez wiele par elementem fotografii ślubnej jest przygotowywanie przez fotografa odbitek oraz fotoksiążek. Obecne w pakietach pozycje na pewno będą znacznie wyższej jakości niż te, które samodzielnie możemy zamówić w tak zwanych „kombajnach” obecnych w drogeriach czy sklepach z rtv. Ponadto fotograf współpracujący z fotolabem tak przygotowuje zdjęcia w postprodukcji, aby wyglądały dobrze również na papierze.