lampa

Wizyta u znajomych – nowoczesne lampy sufitowe

Ostatni byłem zaproszony do swoich znajomych, którzy właśnie ukończyli budowę swojego domu na tak zwaną parapetówkę. Wiadomo, że pierwszym, co się robi na parapetówce to zwiedza się nowo wybudowany dom.

Nowoczesne lampy sufitowe są bardzo ładne

lampa Powiem szczerze, że byłem bardzo zaskoczony, jak wykończyli ich dom ze smakiem. Wszystko było zrobione tak, że pasowało nie dość, że do wystroju całego pokoju to i jeszcze każdy pokój pasował do siebie co tworzyło zgraną całość. Każde łóżko, każda szafka czy nawet każda lampa pasowała do siebie. Dom był w nowoczesnym stylów, więc lampy klasyczne nie znalazły miejsca dla siebie w tym domu. Co więcej, w każdym pokoju były bardzo nowoczesne lampy sufitowe, które mimo że nie przypominały niczego to były bardzo, ale to bardzo ładne i pasujące. Nawet lampy dziecięce były tak dobrane, żeby nie były ani zbyt dziecięce, ani zbyt nowoczesne. Powiem szczerze, że byłem zachwycony tym. Łóżka w każdym pokoju były rzeźbione i robione na zamówieni, podobno tanie to nie było, jednak wszystko było wykonane z drewna dębowego, co gwarantowało długowieczność. Co jeszcze przykuło moją uwagę, to fakt, że nawet lampy zewnętrzne, które były zamontowane za domem, w ich małym ogrodzie swoim wyglądem nawiązywały do tego, jak jest w domu. Znajomi mogli opowiadać o tym wszystko godzinami, ale szczerze to nie dziwię się nic a nic. Sam jestem w trakcie budowy i już teraz mógłbym rozmawiać tylko i wyłącznie o tym, a jak już się ukończy dom to musi być świetne uczucie, w końcu jeżeli wszystko dobrze pójdzie to spędzimy w tym miejscu resztę naszego życie, wychowamy dzieci i tak dalej. Nasz dom to chyba najważniejsze miejsce, jakie mamy.

Nasz azyl nasz sacrum, które daje możliwość odpocząć, zregenerować energię oraz przetrwać różne, trudne chwile. Dlatego uważam, że nasz dom to miejsce, które powinno być właśnie zrobione tak, żeby czuć się w nim tak jak tylko chcemy najlepiej.