Wewnętrzne rolety do salonu

Przez długi czas po remoncie mojego domu nie mogłam zdecydować się na to czy chcę mieć w oknach rolety czy też nie. Na początku, pod wpływem rad znajomych zamiast rolet miałam w oknach powieszone tylko firanki i zasłony, jednak w przypadku mojego mocno nasłonecznionego salonu takie rozwiązanie niestety się nie sprawdziło. 

Rolety wewnętrzne aż ze Szczecina 

wewnętrzne rolety ze SzczecinaNie chciałam zamontować na oknie zwykłych rolet – chciałam by mój dom prezentował się bardziej elegancko. Udałam się do lokalnego montera rolet w mieście, w którym mieszkam, jednak szczerze mówiąc jego oferta mnie nie zachwyciła. I to zarówno pod względem wyceny kosztów jego pracy, jak i samych rolet i materiałów, które miał on w swojej ofercie. Wydały mi one się dość starodawne. Dlatego też zaczęłam szukać w Internecie, i tak po przejrzeniu firm mających swoje portfolio w sieci zdecydowałam się zamówić wewnętrzne rolety ze Szczecina. Szczecin jest miastem leżącym blisko mojego miejsca zamieszkania, jednakże jest to miasto o wiele większe od mojego. Pewnie jest tam też większa konkurencja, dlatego też nawet płacąc monterom za dojazd do mojej miejscowości zapłaciłam mniej niż za usługi firmy montującej rolety z mojego miasta. Montaż rolet przebiegał bardzo szybko i sprawnie, a chłopak, który przyjechał je montować był bardzo miły i rzeczowy. Rolety są bardzo solidne, a jednocześnie bardzo ładne. Bardzo podoba mi się jak mocno odmieniły one wystrój mojego salonu. 

Jestem naprawdę zadowolona z wyboru rolet. Nie chodzi tylko o sam fakt, że są po prostu użyteczne ale też podoba mi się bardzo ich limonkowy kolor, który zdecydowanie wyróżnia się i odbija się na tle moich ciemnych ścian w salonie. Wydaje mi się, że dzięki założeniu rolet mój salon stał się o wiele ładniejszy.