wideofilmowanie

Wesele marzeń a wideofilmowanie

Chyba prawie każdej pannie młodej zależy na tym, żeby jej ślub i wesele było wyjątkowe pod każdym względem. Mi również zależało. Do ślubu przygotowywałam się prawie dwa lata. Wynajęliśmy najlepszy lokal w całym mieście, z piękną panoramą na całe miasto.

Wideofilmowanie w Toruniu – przyzwoite?

wideofilmowanieZespół weselny musieliśmy specjalnie ściągać do Torunia z południa Polski ale zależało mi, żeby to był właśnie ten zespół a nie żaden inny. Urządzeniem lokalu zajęła się specjalna firma ale nie podejmowali żadnych decyzji bez konsultacji ze mną przez co wiedziałam o każdym planowany kroku. Na koniec został jeszcze kamerzysta. Wcześniej widziałam kilka filmów ze ślubów koleżanek i nie byłam za bardzo zadowolona. To znaczy wideofilmowanie-Toruń pewnie było przyzwoite ale ja się nawet na tym nie znam więc nie potrafiłam ocenić. Natomiast zazwyczaj drażnił mnie sposób montowania tych filmów. Zależało mi, żeby nasz film był naprawdę ładny i żebyśmy chętnie do niego wracali nawet po latach. W końcu znalazłam idealnego kamerzystę. Jego filmy były świetnie zmontowane i zazwyczaj nakładał na obraz jakiś lekki efekt przez co nawet niedokładne filmowanie nie miało znaczenia bo wszystko wyglądało jak z jakiegoś profesjonalnego filmu. Swojego ślubu niemal nie pamiętam tak byłam zdenerwowana.

Z weselem było podobnie. Na szczęście kamerzysta świetnie wywiązał się ze swojej pracy. Na pamiątkę tego dnia otrzymaliśmy dwa osobne filmy – jeden dla wszystkich gości i jeden niespodziankę – film tylko dla nas dwóch. Jestem zachwycona i żałuję wręcz, że ślub odbywa się tylko raz w życiu bo chętnie zatrudniłabym tego pana ponownie.