hamburgery

Wegetariańskie hamburgery trudne do znalezienia w barach

Kiedy zdecydowałam się zostać wegetarianką to nie spodziewałam się, że nagle zacznę mieć taki problem ze znalezieniem dobrego,jedzenia na mieście. W końcu nie raz chodziłam do restauracji, więc na pewno muszą być tam dania bezmięsne.

Bydgoskie hamburgery nie dla wegetarian

hamburgeryOkazało się jednak, ze wegetariańskie jedzenie jest w Bydgoszczy trudne do znalezienia. Miałam spory problem, żeby znaleźć takie miejsce, gdzie serwują takie dania. Nawet w zwykłych barach jedynym daniem bezmięsnym często były frytki. To mi nie odpowiadało. Zaczęłam na własna rękę szukać miejsca serwującego dobre wege jedzenie. Zdarzały się jednak bardzo kiepskie bary serwujące po prostu różne sałatki i nic więcej. A przecież jest tyle ciekawych dań z owoców i warzyw. Sama robiłam sobie wegetariańskie hamburgery bydgoszcz z kaszy i warzyw i bardzo mi one smakowały. Są warzywa z grilla, smażone, gotowane i pieczone. Do tego ciasta owocowe i ciasto marchewkowe. Przecież w deserach też nie ma mięsa, a ja nie jestem weganką, żeby omijać również jajka i mleko. W ,,normalnych” restauracjach jak było jakieś wegetariańskie jedzenie to ograniczało się ono do sałatek i kanapek. To nie jest rozwiązanie. W końcu rozwiązaniem okazała się dla mnie pizza na telefon. W końcu jeśli nie dodajemy tam mięsa to jest to jak najbardziej danie wegetariańskie. Przy okazji dowiedziałam się, że ta pizzeria też ma wege jedzenie i to dużo lepsze niż w wege barach. To mi bardzo ułatwiło życie. Dzięki temu czasem sprawdzała się pizza na dowóz, a czasem jakieś wegetariańskie danie warzywne.

Taki wybór był bardzo potrzebny i świetnie się sprawdzał. Cieszę się, że w końcu udało mi się znaleźć miejsce w Bydgoszczy,w którym można dobrze i smacznie zjeść różne dania i nawet moi znajomi często tam ze mną chodzą.