W jakiej cenie dostanę zaproszenia ślubne?

Już niedługo miałam wyjść za mąż. Chociaż kiedy się zaręczałam, data ślubu wydawała mi się bardzo odległa, ale ani się spostrzegłam a już nadszedł czas zapraszania gości na tę uroczystość. Razem z narzeczonym musieliśmy znaleźć jakiś bardzo ładny i unikatowy wzór zaproszeń. Byłam ciekawa ile kosztują takie zaproszenia. Nigdy nikogo na nic nie zapraszałam i nawet nie byłam zorientowana w cenach.

Kupiłam zaproszenia ślubne w dobrej cenie

zaproszenie na ślub cenaAby zorientować się na rynku takich produktów, udałam się do sklepu, gdzie można było dostać zaproszenia ślubne w bardzo wielu wzorach i wariantach. Muszę przyznać, że były one dostępne w stosunkowo w niskich cenach. Większość z nich kosztowała zaledwie kilka złotych od sztuki. Dopiero bardziej skomplikowane wzory, które można było rozłożyć niczym karnet czy książkę przekraczały cenę kilkunastu złotych za sztukę. W dodatku w przypadku zamówień wielu sztuk jednocześnie cena za pojedyncze zaproszenie spadała. To moim zdaniem było bardzo dobre i uczciwe rozwiązanie dla klientów. Osobiście, zdecydowałam się zakupić bardzo ładne, personalizowane zaproszenie na ślub Cena za sztukę, w przypadku kupienia takiej ilości jakiej potrzebowałam była bardzo niska i przystępna. Od razu po przyjściu do domu, wzięliśmy się z narzeczonym za wypisywanie zaproszeń. Jemu również spodobał się zakupiony przeze mnie wzór.

Dla mnie najważniejsze było to, że były one wykonane na eleganckim, kredowym papierze. Były bardzo kolorowe i pasowały do stylu w jakim urządzone miało być wesele. Na takim papierze można było pisać długopisami, cienkopisami lub piórem, a tusz się nie rozmazywał, co było bardzo praktycznym rozwiązaniem. Do każdego z zakupionych przeze mnie zaproszeń dołączona była także koperta w takim samym kolorze.