aparat słuchowy

Tytan intelektu i badanie słuchu – skazany na aparaty słuchowe w Poznaniu.

Każdy kto szukał pracy choć raz wie jak trudne to zadanie jest. Rynek pracy jest bardzo rozbudowany, a zarazem bardzo dynamiczny i to co było na nim pożądane dziesięć lat temu, teraz może już być kompletnie niepotrzebne. Do rynku pracy należy się dostosować, aby znaleźć pracę. To potencjalny pracownik musi być elastyczny, a nie pracodawca. Ponieważ jeśli nie ten to inny, bo bezrobotnych jest multum.

Historia o niedosłyszącym i nienoszącym aparaty słuchowe kibicu Lecha Poznań.

aparat słuchowyOczywiście idąc na rozmowę kwalifikacyjną należy się do niej obowiązkowo przygotować. Na rozmowę nie możemy iść w dresie. No chyba wywodzimy się z tej subkultury i jesteśmy znani na osiedlu jako tytani intelektu. Jeśli wyróżniamy się sposobem wypowiedzi oraz bystrością to ciężko będzie nam znaleźć pracę. Szczególnie kiedy na dodatek mamy problemy ze słuchem oraz niedowidzimy. Badanie słuchu jesteśmy zmuszeni wykonywać co rocznie, aby określić stopień uszkodzenia słuchu. Słuch uszkodziliśmy na meczu Lecha Poznań, kiedy leżeliśmy na asfalcie kopani przez kibiców drugiego zespołu, to właśnie wtedy koło naszego ucha wybuchła petarda. Od tego czasu jesteśmy zmuszeni nosić aparaty słuchowe Poznań przeróżnych producentów, które raz lepiej, a raz gorzej poprawiają jakość naszego słuchu. Natomiast jak wspomniałem prędzej nasz bohater jest też niedowidzący, a to za sprawą również ekscesów stadionowych. Podczas kiedy na sektorze kibice cieszyli się ze zdobytej bramki rzucając się sobie w ramiona, ktoś przypadkiem wsadził naszemu bohaterowi w oko odpaloną racę.

Wspomniany powyżej dresiarz nie korzysta z usług psa przewodnika, ani laski, ponieważ uszkodzeniu uległo tylko jedno oko, więc postanowił założyć piracką opaskę na niedziałające oko. Niestety takie osoby są skazane na problemy z zatrudnieniem, ponieważ ludzie bardzo często patrzą na człowieka oceniając go po wyglądzie, a nie po wnętrzu lub umiejętność. A umówmy się, że pirat, który przychodzi w dresie i jest na pierwszy rzut oka tytanem intelektu zbyt dużych szans nie ma.