Tunel do pakowania w folię w przetwórstwie owoców

Towar jaki mamy w naszej firmie jest najwyższej jakości. Przyjeżdżają do nas nie tylko osoby prywatne ale również przedsiębiorstwa. Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją owoców. Obecnie najwięcej schodzi jabłek – jak widać lokalny patriotyzm jest dosyć silny. I bardzo dobrze.

Eksport owoców jest możliwy dzięki tunelowi do pakowania 

dobry tunel do pakowania w folię termokurczliwąO wysokiej jakości naszych towarów można usłyszeć już chyba wszędzie. Dlatego też bardzo dużo fabryk produkujących dżemy oraz różnego rodzaju konfitury dzwoni do nas po nasze towary. Skupujemy owoce od najlepszych sadowników z okolicy. Ostatnio kierowniczka działu zaopatrzenia przyszła do naszego biura i powiedziała iż firma znajdująca się na drugim końcu Polski prosi o nasze owoce. Na początku nasz prezes zastanawiał się w jaki sposób miałby dostarczyć owoce na tak dużą odległość aby nie trafiły one na swojej świeżości oraz jakości. Rozmyślaliśmy o tym jakieś trzy dni. W pewnym momencie prezes oznajmił, że w internecie znalazł dobry tunel do pakowania w folię termokurczliwą i jest to rozwiązanie naszych problemów z cyklu jak dostarczyć te owoce. To zadziwiające, że taki tunel czy też pakowarka sprawiła, że możemy znaleźć nowe rynki zbytu a co za tym idzie polepszać wynik finansowy naszej firmy. Prezes zamówił z zaufanej firmy taki tunel o konkretnych wymaganiach technicznych i po dwóch tygodniach urządzenie znajdowało się już w naszym zakładzie. Wyszkolono trzech pracowników w obsłudze i dobrym pakowaniu owoców tak, aby im nie szkodzić.

Kiedy inne firmy dowiedziały się, że świadczymy usługi eksportowe na większą odległość niż nasze województwo również zgłaszali się po nasze owoce. W pewnym momencie musieliśmy już odmawiać, ponieważ nasi sadownicy nie mieli już tyle towaru. Pakowanie próżniowe okazało się kluczem do sukcesu.