parkiety

Tata zamawia parkiet i drzwi od nowego producenta

Tata jest właścicielem sklepu budowlanego. Jego sklep znajduje się w centrum miasta. Wielu klientów docenia jakość produktów i niskie ceny. Lublin jest sporym miastem i jest w nim dużo sklepów, które zajmują się także branżą budowlaną. Tata postanowił rozszerzyć asortyment o nowe produkty.

Nowy parkiet w ofercie sklepu

parkietyZgłosiła się do niego firma, która ma siedzibę w miejscowości Chełm. Firma jest znana i doceniana za wysoką jakość produktów. Tata do tej pory nie korzystał z jej usług. Nigdy nie zamawiał od nich żadnych towarów. Panele parkietowe, które tata zamówił są bardzo wytrzymałe i łatwe w montażu. Panele podłogowe są także łatwe w eksploatacji i nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Solidne parkiety z Lublina tata zamówił w znacznie niższej cenie niż u konkurencji. Dzięki temu będzie mógł wprowadzić jakieś nowe promocje, z których skorzystają jego klienci. Tata zamówił także podłogi drewniane. Widział je w katalogach i spodobały mu się różne wzory. Podłogi drewniane cieszą się znowu coraz większym zainteresowaniem i tata chce zawsze mieć takie materiały na stanie. Drzwi metalowe już nie są chętnie kupowane dlatego tata nie zdecydował się na ich zamówienie. Zamówił natomiast drzwi wewnętrzne ale tylko kilka sztuk. Chciał zobaczyć jak drzwi wewnętrzne będą się sprzedawały. Czy producent przypasuje jego klientom. Drzwi wewnętrzne są specyficzne i nie każdemu muszą się spodobać. Tata jednak chce żeby klienci mieli wybór i zamawia różne wzory różnych produktów.Tata zastanawia się także nad zatrudnieniem fachowca, który byłby odpowiedzialny za montaż drzwi nasz wujek zajmuje się tym na co dzień.

Tata postanowił się z nim dogadać. Będzie polecał usługi wujka w sklepie. Dzięki temu zyska i wujek i sklep. Bo wiele osób na pewno dzięki takiej usłudze zdecyduje się na zakup drzwi.