Tanie szycie toreb własnego projektu

Wiele kobiet ma tak, ze gdy widzi kogoś z takim samym elementem garderoby, to wpada we wściekłość. Lubimy się wyróżniać z tłumu. Mężczyźni mają inaczej. Gdy zauważą faceta w takiej samej bluzce, to jeszcze piątkę sobie przybiją z radości. Z nami niestety jest problem, bo nieraz aż przesadnie do tego podchodzimy i potrafimy wyrzucić sweterek, gdy zauważymy taki sam u nielubianej sąsiadki.

Torby bawełniane na zamówienie

tanie szycie toreb bawełnianychJa nie byłam aż taka nerwowa, jeżeli o to chodziło, jednak mimo wszystko ceniłam oryginalność. Umiejętność dobrania dodatków, które nie są aktualnie w modzie i których nie będzie miała zaraz każda kobieta na ulicy. Od jakiegoś czasu sama projektowałam sobie ciuchy, na przykład koszulki z własną grafiką, czy bluzy. Znalazłam też tanie szycie toreb bawełnianych i uznałam, że będzie to coś dla mnie. Można było wybrać sobie dowolny wzór i przesłać go na maila do sprzedającego, lub też doręczyć osobiście. Ja przeszukałam czeluści mojego komputera i znalazłam zdjęcie mojego kota, gdy był jeszcze kociakiem. Poszłam więc z wydrukowanym zdjęciem i zapytałam, czy takie nadruki będą również możliwe. Odpowiedzieli, że szyją torby od podstaw, a dopiero później zajmują się różnymi dodatkami i zdobieniami. Tak więc mogli bez problemu nadrukować na torbie grafikę z moim kotem. Bardzo się ucieszyłam, bo to zdjęcie wykonał zawodowy fotograf, zaprzyjaźniony z nami. Pozwolił mi wykorzystać zdjęcie. Wyszło bardzo ładnie, więc z chęcią będę je nosiła na mojej nowej torbie.

Kilka osób nawet, gdy odebrałam już gotową, pięknie uszytą torbę, zapytało mnie, gdzie można dostać torby z tak ładnymi nadrukami. Odpowiedziałam, że to mój indywidualny projekt i niestety, jest to unikat. A co, niech wiedzą, że to mój kotek dozwolony do wykorzystania wizerunku tylko przez właścicielkę.