Tanie jachty do Chorwacji

Wybieraliśmy się razem z żoną na nasze pierwsze wspólne wakacje po ślubie, dlatego też chcieliśmy, żeby były one niezapomniane, co na pewno nas ucieszy. Liczyliśmy na bardzo dobre warunki oraz relaks nad morzem, ale nie w Polsce, stąd też wybór padł na Chorwację, która jak się okazało, wśród Polaków cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Jak wynająć jacht do Chorwacji

czarter jachtu w ChorwacjiNie wiedzieliśmy do końca, czy wynająć jacht, tak zwany czarter, czy może polecieć do Grecji na własną rękę, czy też skorzystać z jednej z wielu ofert zorganizowanych przez biura podróży. Zdecydowaliśmy się jednak na czarter jachtu, co było dla nas zupełną nowością i nie do końca wiedzieliśmy, czego możemy się spodziewać. Szybko jednak po postawieniu nóg na statku stwierdziliśmy, że czarter jachtu był bardzo dobrym pomysłem i wiedzieliśmy, że w przyszłym roku również wybierzemy się w taką wycieczkę. Czarter jachtu do ciepłych krajów to wiele dostępnych wariantów cenowych, które można wybrać w zależności głównie od posiadanego budżetu. Zazwyczaj taka wycieczka trwa nawet do kilkunastu dni z tego względu, że trzeba dopłynąć jachtem z Polski do Chorwacji, spędzić tam jakiś czas i na dodatek wrócić. Dla wielu więc czarter jachtu w Chorwacji może okazać się nie dość wystarczającą rozrywką, jednak nam to w zupełności odpowiadało. Dodatkowo wzięliśmy opcją All Inclusive, w której mieliśmy wszystkie posiłki oraz alkohole w cenie.

Czarter jachtu w Chorwacji wspominamy bardzo dobrze głównie dzięki niemalże rodzinnej atmosferze panującej na statku. Czarter jachtu w Chorwacji polecamy od tamtej pory wszystkim naszym znajomym, którzy nie wiedzą, na jakie wakacje się wybrać, stąd też podsuwamy im chętnie taki pomysł. Czarter jachtu w Chorwacji okazał się strzałem w dziesiątkę.