pracownicy z Ukrainy

Szukam pracowników z Ukrainy

Moje biuro przechodzi teraz bardzo dobry okres, ponieważ zgłasza się do mnie mnóstwo ludzi nie tylko z Bydgoszczy i mam pełne ręce roboty. Moja agencja pracy tymczasowej jest jedną z wielu w mieście ale mimo to najwięcej ludzi zgłasza się właśnie do mnie.

Pracownicy z Ukrainy i ich kompetencje

pracownicy z UkrainyW moim biurze mogą znaleźć pomoc także pracownicy ze wschodu i z tego względu właśnie moja agencja pracy tymczasowej jest tak oblegana. Pewnego dnia miałam taki tłok, że zdecydowałam, że muszę zatrudnić osobę do pomocy. Skoro u mnie pomoc znajdują kiedy jest rekrutacja pracowników z Ukrainy to stwierdziłam, że właśnie taką osobę zatrudnię. Codziennie zgłaszają się do mnie różni pracownicy z Ukrainy, dlatego mam możliwość, ażeby wybrać osobę, która się będzie nadawała. Z drugiej strony to genialny pomysł, ponieważ taka Ukrainka będzie mogła łatwiej dogadać się ze swoimi rodakami. Pewnego dnia jak przyszli do mnie pracownicy ze wschodu to zauważyłam, że wśród nich jest młoda dziewczyna, która doskonale posługuje się naszym językiem. Zapytałam ją od razu jaka praca ją interesuje i długo rozmawiałyśmy. Bardzo jej się spodobała moja agencja pracy tymczasowej i zauważyłam, że moja oferta była dla niej naprawdę zaskoczeniem. Dziewczyna aż miała łzy w oczach ze szczęścia. Do pracy ma przyjść następnego dnia i jak przyjechałam na ósmą to już na mnie czekała. Moja agencja pracy tymczasowej czynna jest od dziewiątej, ale ja przyjeżdżam szybciej, ażeby ogarnąć całą dokumentację. Dziewczyna, którą zatrudniłam bardzo dobrze radzi sobie ze swoimi obowiązkami.

Odsyłani są do niej wszyscy pracownicy ze wschodu, z którymi rozmawia na temat zatrudnienia w Bydgoszczy. Jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona i cieszę się, że mam pomoc, ponieważ dłużej sama bym na pewno nie dała rady. Teraz jest mi o wiele lżej.