Solidne parawany łazienkowe

W naszych łazienkach możemy znaleźć różne rozwiązania i wystroje wnętrza. Podstawowym dylematem podczas urządzania łazienki jest z pewnością to, czy wybrać kabinę prysznicową, czy może wannę. Oczywiście, jeśli mamy nieograniczoną przestrzeń możemy zdecydować się na oba rozwiązania. Co jednak w przypadku, kiedy nasza łazienka nie jest zbyt duża?

Parawany z przeznaczeniem do łazienki

parawan do łazienkiObecnie na rynku mamy sporo rozwiązań wielofunkcyjnych. Dlatego, jeśli w naszym domu lub mieszkaniu powierzchnia łazienki nie jest zbyt duża nie musimy ograniczać się do wstawienia kabiny prysznicowej. Jeśli jesteśmy amatorami kąpieli w wannie, a pozostali domownicy skłaniają się ku prysznicowi, z powodzeniem można zdecydować się na rozwiązanie 2 w 1. Montując w łazience wannę mamy możliwość w każdej chwili przekształcenia jej w kabinę prysznicową. W jaki sposób? Oczywiście stosując parawan do łazienki. Takie parawany dostępne są w różnych rozmiarach oraz przede wszystkim możemy wybrać, z jakiego materiału mają być one wykonane. Popularne są parawany wykonane z tworzywa sztucznego – lekkie i stosunkowo niedrogie. Nieco trwalsze i łatwiejsze ze względu na utrzymanie czystości są parawany szklane, jednak te są rzadziej wybierane ze względu na wyższą cenę. To od nas zależy jaki parawan wybierzemy. Jednak dzięki niemu, nie musimy już decydować się tylko na jedno rozwiązanie – wannę, albo prysznic – mamy oba.

Dylemat relaksująca kąpiel, czy szybki orzeźwiający prysznic nie musi już nas dotyczyć. Dzięki zamontowaniu parawanu łazienkowego możemy z powodzeniem korzystać z wanny, w ramach potrzeby przekształcając ją w kabinę prysznicową. Jest to szczególnie przydatne w niewielkich łazienkach, ale też opłacalne z punktu widzenia oszczędności finansowej.