Skuteczne oprogramowanie Soga

 

Właściciele punktów handlowych, usługowych czy gastronomii, muszą stosować odpowiednie rozwiązania technologiczne, które ułatwią im prowadzenie sprzedaży będącej najważniejszym punktem każdej działalności gospodarczej.

Jak funkcjonują oprogramowania Soga?

oprogramowanie sogaKażdy, kto choć przez chwilę pracował w gastronomi wie, jak ciężka to bywa praca. Tu potrzebna jest doskonała organizacja pracy, która pozwoli na połączenie pracy kuchni, kelnerów i działu sprzedaży. Na rynku znajdziemy kilka rodzajów programów komputerowych, które pozwalają na ich współgranie, ale bez wątpienia najlepszym jest oprogramowanie Soga. Jest ono dedykowane mały i dużym gastronomiom, które prowadzą swoją działalność lokalnie, ale też sieciowo. Do najważniejszych funkcji tego systemu należy zaliczyć możliwość obsługi wielu rachunków jednocześnie, które można łączyć lub dzielić zgodnie z życzeniem klienta. W programie można graficznie odwzorować ułożenie stolików i na ich podstawie rozliczać rachunki. Dzięki rozbudowanym funkcjom sprzedażowym, kelnerzy mogą udzielać rabaty do poszczególnych pozycji rachunku lub do całego zamówienia. Dzięki programowi Soga na jednym stanowisku może pracować wielu kelnerów, z których każdy będzie miało swoje konto, na które będą zapisywane jego rachunki. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na współpracę oprogramowania Soga z drukarkami i kasami fiskalnymi, bonownikami, czytnikami kart magnetycznych, terminalami płatniczymi czy nawet systemem monitoringu obiektu.

Niewątpliwą zaletą programu Soga jest możliwość dowolnego skonfigurowania go w taki sposób, aby idealnie pasował do naszych wymagań. Jest bardzo prosty w obsłudze, pomimo że posiada mnóstwo różnorodnych funkcji i pozwala na szybkie rozliczanie sprzedaży w dowolnym momencie.