meble systemowe

Siostra zakupiła narożnik i komodę do salonu

Moja siostra dostała w pracy dodatkową premię i postanowiła zaszaleć. Siostra trzy miesiące temu kupiła sobie mieszkanie na kredyt. Do tej pory ma urządzoną jedynie sypialnie. Wszystko sporo kosztuje a musiała w mieszkaniu zrobić jeszcze generalny remont.

Jak wyglądają meble siostry?

meble systemoweMeble systemowe, które ma w sypialnie kupiła od znanego i bardzo dobrego producenta. Meble systemowe był dosyć drogie ale siostra postanowiła zainwestować. Twierdzi, że jakość jest najważniejsza. Ona woli powoli kupować meble ale zależy jej żeby mieszkanie było urządzone gustownie i z klasą. Meble młodzieżowe do mieszkania siostry nie będą potrzebne. Siostra jeszcze nie ma dzieci. Na razie nawet nie ma chłopaka więc jeszcze wszystko przed nią. Krzesła barowe, które widziała w katalogu bardzo jej się spodobały. Nawet myślała początkowo, żeby w kuchni zrobić sobie barek ale ostatecznie stwierdziła, że hokery barowe są zbędnym wydatkiem i kupiła normalne krzesła kuchenne. Siostra ma dobry gust ale stara się na bieżąco oglądać różne programy o urządzaniu wnętrz żeby wiedzieć jakie obowiązują trendy. Siostra nie podąża też ślepo za modą. Kupuje meble do których ma zaufanie i które jej się podobają. Tak z katalogu upatrzyła sobie tanie narożniki z funkcją spania. Zwróciła na nie uwagę bo miały sporo pozytywnych opinii ze strony klientów. Cena była naprawdę niska jak na taki narożnik. Siostra zdecydowała się dodatkową premię przeznaczyć na zakup narożnika i komody do salony.

Chce za te dodatkowe pieniądze urządzić sobie salon więc musi się zmieścić w kwoce, którą otrzymała. Siostra zadzwoniła do mnie zaraz po zakupach. Tanie narożniki z funkcją spania były jeszcze dostępne więc zakupiła narożnik w kolorze, który jej się spodobał. Do salonu zakupiła jeszcze komodę i stół z krzesłami.

Czytaj więcej na: www.e-meblostyl.pl