hotel

Rocznica ślubu w nowoczesnym hotelu

Witajcie serdecznie, moi wspaniali doradcy, tym razem, szukam fajnego hotelu na rocznicę, nie ukrywam, że w szczególności interesują mnie hotele na mazurach. Jeśli chodzi o powód, to właśnie na mazurach poznaliśmy się z mężem.

Hotel w Mrągowie był wspanialy

hotelNiestety hotel w Mrągowie, w którym się poznaliśmy, organizuje teraz jakieś słynne konferencje na mazurach, a ja nie chce, żeby hotel, w którym będę spędzała rocznicę swojego ślubu organizował jakieś konferencje na mazurach. Ja bym chciała, żeby to był taki hotel na mazurach, już naprawdę nie musi być to hotel w Mrągowie, który jest stworzony, dla par, bardzo chciałabym żeby był to hotel ze Spa. Nie ukrywam, że Spa z pewnością bardziej istotnie dla mnie niż dla męża, jednak, skoro to ja zajmuję się całą organizacją naszego wyjazdu, to wydaje mi się, że na Spa sobie, jak najbardziej zasłużyłam. Z racji tego, że wy zawsze podajecie mi pomocna dłoń i doradzacie najlepiej, ponownie chciałabym was prosić o opinie. Chodzi, o to, że te oferty naprawdę same się prześcigają, a wiecie jak to często jest z tymi super ofertami, na zdjęciu wspaniały hotel mrągowo, takie bardzo ekskluzywny, hotel ze Spa, gdzie Spa jest tak wspaniałe, że nawet gwiazdy kina mogłyby pozazdrościć, a w rzeczywistości, mamy jakiś Hotel na mazurach, który o istnieniu Spa nawet nie ma pojęcie, do którego przyjeżdżają, jacyś skąpi właściciele firm szkoleniowych, którym zależy tylko na tym, by po kosztach zorganizować atrakcyjne w nazwie konferencje na mazurach. Pomóżcie mi proszę i podpowiedzcie, jaki hotel ze Spa, na mazurach polecacie? Gdzie, tak naprawdę warto się zatrzymać? Gdzie jest, tak naprawdę bardzo romantycznie? Jak zawsze oczywiście zależy mi na sprawdzonych opiniach. To nasza dwudziesta rocznica ślubu, dlatego zależy mi na tym żeby była ona wyjątkowa, podobnie jak hotel, z którego oferty skorzystamy.

To tyle, z mojej strony, teraz nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na wasze odpowiedzi. Pozdrawiam was bardzo serdecznie, po raz kolejny liczę na waszą pomoc.