katering

Przyjęcie po komunii świętej i katering

Nasze drugie dziecko odprawialiśmy do komunii. Jeszcze jedno i będzie komplet. Zawsze jest dużo zamieszania przy organizacji. Dzieci muszą uczyć się wierszyków, trzeba im kupować odpowiednie szatki, no kosmos. Postanowiłam, że w tym roku nie będę nic robić w domu i może jakaś sala weselna urządzi nam przyjęcie, żeby nie robić tego wszystkiego samemu.

Katering się przyda

kateringNo trzeba przyznać, że Gdańsk ma ich dużo, i można było się zastanawiać nad wyborem długo. Były też różne sale konferencyjne, ale to już chyba dla takich poważniejszych imprez, więc chyba weselna będzie najlepsza dla dzieciaków i ich rodziców. Zawsze balony i te sprawy, dzieciaki to lubią. Zwłaszcza balony z helem, by później gadać cieniutkim głosem, trójmiasto je uwielbia. Ja zresztą też, jestem już stara baba, a wdycham ten hel i się bawię razem z dziećmi. Koleżanka przyszła z pomocą, mówiąc, że dobra restauracja jest niedaleko jej domu i bardzo chętnie robią wszystko na wynos. Mogą przygotować jedzenie na nasze przyjęcie, i nawet niedrogo to wszystko zrobią. No właśnie, katering trójmiasto się przyda, bo nie wiadomo, czy w tej sali organizują też jedzenie. Zadzwoniłam do nich i wszystko umówiłam. Dla dzieci kuchnia musiała być delikatniejsza, jakieś nuggety i frytki. No a dla dorosłych to już tam wszystko będzie dobre. Spodobało mi się, że ta restauracja się dopasowuje do klienta, i nie robi żadnych problemów z realizacją zamówień.

Szkoda, że dopiero teraz wpadłam na pomysł, żeby nie robić imprezy w domu, bo nawet nie wiecie, ile nerwów i czasu kosztowało mnie doprowadzenie wszystkiego w domu do porządku. Wszystko trzeba było dokładnie wyczyścić, pożyczyć stoły od sąsiadów i stać nad garami przez parę dni. Teraz nie muszę się niczym martwić, wystarczy zapłacić, i wszystko zrobią już za mnie.