Przebudowa mieszkań w kamienicy

Ostatnio udało mi się kupić kamienicę w centrum Bydgoszczy w atrakcyjnej cenie. Przypadkiem się dowiedziałem, że jest ona na sprzedaż kiedy spotkałem się ze znajomym, który jest deweloperem. W kamienicy są cztery mieszkania i jest to bardzo niski budynek, ale wart zainteresowania.

Mieszkania w kamienicy dam swoim dzieciom

mieszkania

Początkowo planowałem, ażeby zrobić z tego lokal handlowy, ale po przeliczeniu stwierdziłem, że wyremontuję te mieszkania i dam je dzieciom. Chcę mieszkania na parterze i piętrze ze sobą połączyć w taki sposób, żeby były dwa mieszkania piętrowe. W jednym zamieszka moja córka z rodziną w a drugim nasz wnuk, który w tym roku kończy studia. Syn ma własne dwa mieszkania z czego jedno wynajmuję, ale chcę, żeby wnuk coś od nas dostał. W Bydgoszczy jest świetna firma remontowa, która odnowi mi na pewno te mieszkania i przebuduje je w zaplanowany przeze mnie pomysł. Zadzwoniłem od razu do tej firmy i umówiłem się na spotkanie. Będzie ono w kamienicy, żeby pracownik mógł dokładnie obejrzeć te mieszkania i zdecydować czy mój pomysł jest realny do wykonania. Chcę wymienić również dach oraz pomalować elewację. Myślę również, żeby ocieplić ten budynek, ponieważ są tam dość cienkie stany i ten zabieg na pewno poprawi komfort użytkowania. Facet, który przyjechał z tej firmy na spotkanie był bardzo profesjonalny i od razu mi powiedział, że można te cztery mieszkania podzielić na dwa piętrowe i ma nawet pomysł na wykonanie. Ucieszyłem się i cena nie miała dla mnie żadnego znaczenia.

Ważne, że będą dla moich bliskich mieszkania i na pewno będą z tego zadowoleni. Dogadałem się, że prace będą wykonane do końca listopada, żeby przed świętami już można było tam zamieszkać. Dzieciaki na pewno będą bardzo zadowolone i nie spodziewają się takiego prezentu pod choinkę.

Kiedy szukałem atrakcyjnych ofert na mieszkanie, trafiłem na ciekawe oferty tutaj – Mertis z Bydgoszczy, ulica Łęczycka 35