Prywatny detektyw rozwiązuje problemy

Jestem osobą dosyć zazdrosną. Z tego właśnie powodu bardzo często podejrzewałam mojego chłopaka o rozmaite przewinienia, w tym zdrady. Wiem, że nadmierna zazdrość może zniszczyć związek, ja jednak nie mogłam się powstrzymać przed rozmaitymi domysłami. Zwłaszcza w momencie, gdy mój chłopak zaczął się bardzo podejrzanie zachowywać.

Doświadczony detektyw wyjaśnia sprawy

doświadczony detektyw z TarnowaGdy mój chłopak zaczął znikać wieczorami, a raz gdy do niego przyszłam ewidentnie szybko schował coś do szafy, tak abym tego nie widziała, byłam pewna, że mnie zdradza. Kochałam go jednak i nie chciałam kończyć długoletniego związku ze względu na domysły. Stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie doświadczony detektyw z Tarnowa, który trochę poobserwuje mojego Maćka i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości da mi o tym znać. Jak się okazało wynajęcie firmy detektywistycznej nie było żadnym problemem. Już następnego dnia rozpoczęta została obserwacja. Bardzo podobało mi się profesjonalne podejście do klienta, z którym spotkałam się w wybranej agencji detektywistycznej. Dodatkowo codziennie dostawałam raporty, dotyczące poczynań mojego chłopaka. Detektywi praktycznie nie spuszczali go z oka. Jednak pewnego dnia, zadzwonili do mnie, że chłopak dokonał zakupów u jubilera, co wydało mi się wystarczającym dowodem na zdradę (przecież nie mam w najbliższym czasie urodzin). Podziękowałam za współpracę i uregulowałam rachunek. Wróciłam do domu, czekając na wieczorną wizytę Maćka

Nie posiadałam się ze zdumienia, że kiedy przyszedł mój chłopak w ręku miał bukiet czerwonych róż, a za plecami coś trzymał. W tym momencie przyklęknął i zapytał, czy chcę zostać jego żoną. Okazało się, że całe jego zachowanie, zaobserwowane przez detektywów było poszukiwaniem odpowiedniego pierścionka. Było mi na prawdę głupio. Dobrze tylko, że rachunek za usługi detektywa nie był zbyt wysoki.