krzesła specjalistyczne

Prowadzę hurtownię i zamówiłem krzesła specjalistyczne

Prowadzę hurtownię. Hurtownia znajduję się na obrzeżach Torunia. Mamy połączenie z autobusami miejskimi i tramwajami. Klienci często korzystają z moich usług. W ofercie mam wiele rzeczy przeznaczonych na magazyn.

Krzesła specjalistyczne to nowość

krzesła specjalistycznePosiadam wózki widłowe, wózki osiatkowane a także różnego rodzaju regały. Do oferty wprowadziłem także wózki skrzyniowe. Cieszą się sporym zainteresowaniem. Są przeznaczone do każdego magazynu. Nie ma znaczenie czy jest to mały magazyn czy centrum logistyczne. Wózki osiatkowane maja kółka, dzięki czemu łatwiej się je prowadzi. Kółka są skrętne i nawet przy dużym obciążeniu nie ma problemu z kierowaniem. Wózki skrzyniowe także posiadają kółka. Mogą być otoczone z każdej strony specjalną ścianką, która uniemożliwia wypadnięcie przewożonego towaru lub jakiegoś cennego sprzętu. Można regulować sobie ścianki. Mogą być zdjęte gdy na przykład trzeba przewieźć sprzęt, który wymaga większej powierzchni. Wózki cieszą się dużym zainteresowaniem. Obecnie mamy na nie dużą zniżkę. Stałym klientom oferujemy również specjalne karty na które mogą uzyskać interesujące rabaty lub zniżki. Dzisiaj podjechał do hurtowni przedstawiciel handlowy, który zaproponował mi zakup krzeseł. Wytrzymałe krzesła specjalistyczne wykorzystywane są także na magazynie. Nigdy nie miałem w swojej ofercie takich rozwiązań. Przedstawiciel handlowy głównie proponował mi krzesła werek, które są dostosowane do tej branży. Krzesła werek pięknie się prezentowały. Przedstawiciel mówił, że są bardzo wygodne, spełniają wszystkie normy. Mają bardzo wygodne siedzisko i oparcie.

Wykonane są z dobrego bukowego drewna. Cena nie jest wysoka. Postanowiłem na spróbowanie zamówić sześć sztuk. Jeżeli klienci będą nimi zainteresowani na pewno zamówię więcej sztuk żeby mieć w zapasie.