listwy cenowe

Projektantka reklamowa i listwy cenowe

Pracuję jako projektantka reklamowa w dużej korporacji, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją mebli. Produkuje ona wszelkiego rodzaju meble, które mogą być wykorzystywane w domu, mieszkaniu, biurze, szkole i wielu innych miejscach. Nasza korporacja stworzona jest tylko i wyłącznie z krajowych firm.

Listwy cenowe – dobrze, że nie muszę projketować

listwy cenoweKorporacja ta nie współpracuje z zagranicą, przynajmniej na razie.Powoli jej właściciele nastawiają się do dokonania fuzji z zagraniczną firmą. Ale wszystko zależy od prezentacji naszych wyrobów na ekspo meblarskim. W tym celu muszę przygotować odpowiednie elementy tak, aby można było nimi zakryć wyznaczone nam miejsce. Oprócz nas będzie też wiele innych firm i bardzo byśmy nie chcieli, aby jakaś konkurencja nawiązała współprace z tą firmą zagraniczną. Na sam początek zaprojektowałam displaye reklamowe oraz zaraz zabrałam się za tworzenie nowych ulotek reklamowych oraz nowego katalogu z nową kolekcją mebli. Dalej trzeba było pomyśleć też o przemowie, którą niestety będę musiała wygłosić. Nie musiałam za to projektować stojaków reklamowych czy listwy cenowe gdyż te stojaki reklamowe z zeszłego roku bardzo się nadawały.

Właściciele chcieli jeszcze abym stowrzyła dla nich coś takiego jak standy kartonowe, ale ja za bardzo nie wiedziałam jak to wygląda, a przecież nie mogę się do tego przyznać, zwłaszcza będąć specjalistą od reklamy. Dobrze, że nie kazali mi zaprojektować nowych, lepszych listw. Oczywiście mam na myśli listwy cenowe. Było by to już przesadą. Trzeba jeszcze wybrać meble na pokaz.