Praktyczne kubki LOVI

Przez pierwsze miesiące życia, maluchy przeważnie piją tylko mleko z piersi mamy lub z butelki, co nie wymaga większych umiejętności. Jednakże z czasem trzeba nauczyć malucha pić z klasycznej szklanki czy kubka tak jak dorośli.

Charakterystyka kubków LOVI 360

kubek lovi 360Kiedy maluch skończy pić mleko z piersi mamy, to jest to najlepszy moment na naukę picia ze słomki. Dzieci przeważnie szybko załapują zasadę korzystania  niej i chętnie korzystają potem z bidonu. Jednakże docelowo maluchy muszą się nauczyć pić ze szklanki, a w tym celu bardzo pomocny jest kubek LOVI 360, który imituje sposób picia ze szklanki. Jest w całości wykonany ze specjalnego tworzywa, które jest wolne od szkodliwych substancji oraz silikonowego zaworu i ustnika. W zestawie posiada praktyczną nakrętkę, która zabezpiecza kubek przed zabrudzeniami i ewentualnym rozlaniem. Kubki LOVI 360 są niekapkami, jednakże kiedy spanie na podłogę, to może się z niego wylać niewielka ilość płynu. Żeby ułatwić maluchom trzymanie kubka w rączkach, posiada on praktyczne uchwyty po dwóch stronach, dzięki czemu dziecko stabilnie go trzyma w dwóch rączkach. Przede wszystkim kubek posiada innowacyjny system uszczelniania, nakrętkę 360, która umożliwia picie z dowolnego miejsca oraz antybakteryjną ochronę, dzięki jonom srebra. Nauka picia z takiego kubka jest wstępem do korzystania z klasycznego kubka, dlatego warto skorzystać z jego pomocy. Wszystkim produktom marki LOVI można zaufać, ponieważ są bezpieczne i posiadają niezbędne certyfikaty jakości.

Kubki LOVI 360 są dostępne w kilku pojemnościach, dzięki czemu dopasujemy je do własnych potrzeb. Są idealne do stosowanie w domu, ale także na spacerze czy w podróży. Mogą służyć do przechowywania wody, soków czy nawet herbaty dla malucha.