Poszukiwania serwisu iphone

Od dłuższego czasu posiadam telefon komórkowy marki iphone. Jednakże ostatnio przestał on działać jak należy. Zauważyłem, że bateria krócej trzyma, a telefon jakby wolniej reaguje na moje polecenia. Nie chciałem go wymieniać, ponieważ byłem do niego przywiązany. Poza tym był drogi i miałem nadzieję, że taki drogi telefon posłuży mi dłużej. Pozostało go naprawić.

Oddałem iphone do serwisu

serwis iphoneZadzwoniłem do mojego znajomego, który był wielkim fanem telefonów iphone i zapytałem, gdzie u nas w mieście znajdę dobry, autoryzowany serwis iphone. Znajomy polecił mi jedno miejsce. Powiedział, że jest ono bardzo popularne wśród klientów. Są bardzo dobrze zaopatrzeni i zawsze mają wszystkie potrzebne części na miejscu. Na naprawę nie trzeba zbyt długo czekać. Kolejną zaletą tego serwisu jest fakt, że mają bardzo przystępne ceny za swoje usługi. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści, którzy bardzo dobrze znają się telefonach komórkowych tej marki. Znajomy zapewnił mnie też, że nikt mnie tam nie naciągnie i nie będą wymieniać mi części, które nie potrzebują naprawy. Zachęcony jego dobrą opinią udałem się do tego serwisu, pokazałem mojego iphona i powiedziałem w czym mam problem. Zostawiłem go na kilka dni, żeby eksperci mogli znaleźć przyczynę problemów z nim. Już dwa dni później dostałem wiadomość, co jest nie tak z moim telefonem komórkowym.

Okazało się, że w moim iphone nie działa poprawnie bateria. Najprawdopodobniej przegrzała się przy którymś z kolei ładowaniu i teraz nie ładowała się do końca. To ona też była odpowiedzialna za wolniejsze i mniej wydajne działanie telefonu. Wystarczyło wymienić baterię, żeby mój iphone znów działał jak nowy. Rzeczywiście usługa była bardzo szybka i sprawna, a także tania o czym wspominał mój znajomy.