Pomysł na prezent dla noworodka?

Przyjście na świat dziecka, to zawsze duże wydarzenie. W Polsce powszechnie panuje zwyczaj, że odwiedzając po raz pierwszy młodą mamę z maluszkiem, wypada przynieść jakiś prezent dla dziecka z okazji narodzin. Nierzadko przysparza nam to wiele problemu, albowiem głowimy się nad tym co kupić takiemu malutkiemu dziecku?

Ręcznie robione przytulanki, poduszki i kocyki

http://silveradoshop.com/kocyki-minky-poduszki-i-przytulanki-dla-dzieci-c-5.htmlFakt, że obecnie każdy szykuje pełną wyprawkę na długo przed narodzinami nie ułatwia nam tego faktu. Zwykle rodzice przed narodzinami mają już komplet pościeli, zapas ręczników, kocyków oraz pełną szafę ubranek. Nie brakuje im również smoczków i butelek. Oczywiście zakup ubranek typu body czy kaftaniki z pewnością będzie mile widziany, albowiem tego typu rzeczy nigdy nie za mało. Noworodki jak i kilkumiesięczne dzieci mają skłonność do brudzenia się pokarmem, w związku z czym niekiedy konieczne jest ich przebieranie nawet kilkukrotnie w ciągu dnia. Taki prezent jednak na pewno nie będzie oryginalny. Na szczęście rozwiązaniem takiej sytuacji są z pewnością ręcznie robione kocyki oraz przytulanki dla maluszków. Obecnie bardzo na topie stały się przedmioty hand-made. Wiele zwłaszcza kobiet zajmuje się szyciem kocyków, przytulanek, rogali, śpiworów do wózka czy innych akcesoriów dla maluszków. Wiele z nich prowadzi także sklepy internetowe, gdzie owe przedmioty można zakupić bądź zamówić. Dlaczego jednak lepiej wybrać tego typu prezent, aniżeli zwykły kocyk czy maskotę zakupioną w chociażby markecie? Odpowiedź jest prosta, ręcznie wykonany kocyk, poduszka czy też przytulanka są całkowicie bezpieczne, albowiem wykonane są ze sprawdzonych, delikatnych i niealergicznych materiałów.

Ponadto z racji tego, że wykonuje się je przy użyciu własnych rąk a nie maszyn przemysłowych, są one proste i nie zawierają dodatkowych elementów, które mogą stwarzać zagrożenie dla maluszka. Ponadto za przemawia zdecydowanie oryginalność tego typu produktów, często bowiem wykonuje się je pod zamówienie klienta.

Ciekawe inspiracje na prezent dla noworodka na stronie http://silveradoshop.com/kocyki-minky-poduszki-i-przytulanki-dla-dzieci-c-5.html