Polecane samochody elektryczne dla dzieci

 

Coraz częściej nasze dzieci proszą nas o bardzo drogie prezenty np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Oczywiście jeśli jesteśmy wstanie spełnić takie prośby to na pewno idziemy do sklepów zabawkowych i tam kupujemy zabawki oczywiście z atestem. Wszelkiego rodzaju normy Unii Europejskiej wszystkie zabawki muszą spełniać. Jednymi z wymarzonych zabawek są oczywiście auta elektryczne dla dzieci.

Wyposażenie samochodów na akumulator

auto na akumulator dla dzieciOczywiście każde auto na akumulator dla dzieci musi mieć silnik oraz dwa akumulatory. Na naładowanych akumulatorach dziecko będzie mogło jeździć nawet do 2 h. Jest to czas zupełnie wystarczający jak na trzy lub cztero letnie dziecko. To właśnie na ten wiek producenci zalecają taki samochód. Oczywiście każdy rodzic wie, kiedy jego dziecko jest w pełni dojrzały by do takiego samochodu wsiąść. Do każdego zestawu do łączony jest pillot zdalnego sterowania, dzięki czemu pojazdem kieruje także rodzic. Auto oczywiście musi mieć pedał gazu dzięki któremu może jeździć raz zwolnienie jego powoduje hamowanie delikatne pojazdu. Oczywiście otwierane drzwi umożliwiają łatwe wchodzenie oraz wysiadanie z auta. Ponadto miękkie fotele to podstawa na wyposażeniu takiego samochodu. Zazwyczaj jest to autko przeznaczone dla jednego dziecka chociaż modele dwuosobowe także występują w sprzedaży.

Wszystkie zabawki, które są w sprzedaży w sklepach z Zabawkami muszą mieć odpowiednie certyfikaty i zachowane normy bezpieczeństwa. Dlatego trzeba kupować zawsze renomowanych producentów i w znanych sklepach. Cena za samochód elektryczny to koszt około 500 do 1000 zł oczywiście zależy ona od wyposażenia takiego auta. Bardzo często możemy spotkać w sprzedaży auta licencjonowanych marek samochodów. Warto zapoznać się z ofertą wielu sklepów z zabawkami.