Piękna szkatułka na obrączki

 

Najczęściej, kiedy organizujemy ślub i wesele zależy nam na tym, by były to wydarzenia dopięte na ostatni guzik. Z tego względu bardzo często decydujemy się na zakup wszelkiego typu akcesoriów, które pod względem estetyki wykonania i funkcjonalności mają dopełnić obraz całego wydarzenia. W przypadku ślubu niezwykle ważnym elementem są obrączki, nie dziwi więc, że znajdziemy do nich pięknie wykonane szkatułki.

Zamówienie drewnianej szkatułki

szkatułka na obrączki z poduszkąOczywiście, szkatułka na obrączki najczęściej charakteryzuje się dość niewielkimi rozmiarami i standardowo wykonywana jest z drewna. Drewno odznacza się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu mamy pewność, że akcesorium sprawdzi się nie tylko w dniu ślubu, ale pozostanie naszą pamiątką przez długie lata. Zdecydowanie największą popularnością wśród klientów cieszy się drewniana szkatułka na obrączki z poduszką. Akcesorium tego typu charakteryzuje się nie tylko pięknym wyglądem na zewnątrz, ale również po otworzeniu szkatułki możemy mieć pewność, że umieszczone w środku obrączki będą charakteryzowały się doskonałym pięknem. Szkatułka tego typu może być produkowana przy uwzględnieniu różnego typu drewna, bardzo często stosuje się w jej przypadku grawerowanie, dzięki czemu nabiera ona indywidualnego charakteru. Jednym z często grawerowanych motywów jest data ślubu i imiona państwa młodych, co w znaczący sposób personalizuje szkatułkę i jej zastosowanie.

Oczywiście, szkatułki mogą charakteryzować się bardzo zróżnicowanym wykończeniem. Do elementów wykończenia z całą pewnością należy zaliczyć poduszkę, na której układane są obrączki, a która swoje miejsce znajduje wewnątrz szkatułki. Może być ona zrealizowana z materiału różnego typu, cechującego się ciekawą kolorystyką dopasowaną do motywu ślubu.