Pendrive czyli urządzenie bez ruchomych elementów

Na wytrzymałość urządzeń takich jak pendrive wpływa wiele czynników. Na pewno trzeba tutaj wspomnieć o tym, że w takim sprzęcie nie ma żadnych ruchomych części. W związku z powyższym trudno jest uszkodzić urządzenie. To samo dotyczy napędu, który służy do odczytu plików przechowywanych na pendrivie.

Pendrive jako najlepszy gadżet reklamowy

tani pendrive 16gb usb 2.0Napęd także nie posiada ruchomych elementów. To zaś pośrednio wpływa na inne cechy urządzenia. Nie dochodzi do nadmiernej emisji dźwięków i ciepła. Jest to niewątpliwie kolejna zaleta. Trzeba też wspomnieć o jeszcze jednej zalecie związanej z tymi urządzeniami. Mianowicie mają one niewielkie rozmiary. Bez problemu zmieszczą się w małej kieszonce, a nawet w portfelu. To sprawia, że można je mieć cały czas przy sobie w razie potrzeby. Taki tani pendrive 16gb usb 2.0 jest więc bardzo dobrym urządzeniem do magazynowania danych. Pendrive przydaje się nie tylko w domu czy w pracy. Okazuje się, że jest to też bardzo dobre narzędzie reklamowe. Coraz więcej firm stawia na gadżety reklamowe, które rozdawane są potencjalnym klientom. Nie da się ukryć, że najlepsze gadżety to takie, które rzeczywiście się przydają i klienci z nich korzystają. Z takich urządzeń jak pendrive klient na pewno skorzysta, a jeśli złoży się zamówienie na kilkadziesiąt czy kilkaset sztuk, to można kupić czytniki w bardzo atrakcyjnych cenach. Oczywiście na takim gadżecie reklamowym powinno znaleźć się logo firmy oraz podstawowe informacje o firmie.

Najlepiej jeśli będzie to adres oraz numer telefonu, strona internetowa, adres mailowy. Dzięki temu klient za każdym razem, kiedy będzie korzystał z pendrive’a, będzie też przypominał sobie o istnieniu firmy i profilu jej działalności. Poza tym potencjalni klienci bardzo lubią, kiedy otrzymują coś za darmo, w prezencie.