Parkiet idealnie przymocowany

Parkiet to niezwykle estetyczna i często spotykana podłoga z drewna. To z pewnością opcja ponadczasowa. Równie chętnie sięga się po nią dziś, jak czyniono to kilkadziesiąt czy kilkaset lat temu. Nie tylko estetycznie się prezentuje, ale jest także bardzo wytrzymała. Można ją stosować w wielu przestrzeniach. Upływ lat nie tylko nie wpływa negatywnie na wygląd parkietu, ale wręcz przydaje mu dostojnego charakteru. 

Czym wyróżnia się klej mapei? 

mapei klej do parkietuWarunkiem idealnej posadzki parkietowej jest oczywiście prawidłowe jej umocowanie. Aby mogła zachwycać, każdy jej element powinien być idealnie dopasowany i solidnie przyklejony do podłoża. Użytkownicy drewnianych podłóg podkreślają ich uniwersalność i estetyczny wygląd, niezależnie od charakteru pomieszczenia i sposobu jego aranżacji. Często słyszy się, że użycie trwałego i mocnego kleju to gwarancja tego, że podłoga przez długie lata nie będzie wymagała remontu. Obecnie stosuje się różnego rodzaju kleje, mające zapewnić jak najłatwiejszy montaż i jak najwyższy komfort użytkowania parkietowej podłogi. Dużą popularność zyskał w ostatnich latach mapei klej do parkietu stworzony z dwóch komponentów, które zapewniają dużą przyczepność i trwałość. Jest szybkoschnący i nie wydziela zapachu. Klej ten cieszy się dobrymi opiniami zarówno w gronie profesjonalistów, jak i wśród amatorów, którzy postanowili użyć go przy montowaniu podłogi na własny użytek.

Podkreśla się jego wydajność, łatwość użycia oraz skuteczność. Te cechy sprawiają, że stosowany jest z powodzeniem na różnych podłożach. Jego przydatność nie ogranicza się wyłącznie do parkietu. Chętnie używany jest przy montażu innych rodzajów podłogi z litego drewna, a także schodów. Uniwersalność tego kleju przyczynia się do coraz większej jego popularności.