Odmładzające nici liftingujące

 

Młodość to taki piękny i beztroski czas. Bardzo często, młodzież chce jak najszybciej stać się pełnoletnia i dorosnąć. Jednak, gdy upływa czas, to nagle przestajemy malować się mocniej, żeby się postarzyć i w którymś momencie przestajemy chcieć być dorośli. U mnie ujawniło się to w momencie, gdy zaczęłam widzieć pierwsze oznaki starzenia.

Poprawa owalu z nićmi liftingującymi

nici liftingujące szczecinDlatego niezwłocznie postanowiłam zacząć działać. Kremy nic mi nie dały i pielęgnacja produktami drogeryjnymi tak samo. Dlatego zdecydowałam się na nici liftingujące szczecin, czyli innowację w kosmetyce. Można mówić, że różne zabiegi ujędrniające są pomocne i faktycznie, może ten efekt będzie się utrzymywać przez jakiś. Jednak nie będzie to długotrwałe. Nici liftingujące działają wewnątrz skóry i tam też są wprowadzane. Można wybrać zabieg z różną ilością nici, przy czym wiadomo, im większa ilość, tym mocniejszy efekt. Modelować nićmi możemy na przykład policzki, które gdy opadają, są potocznie nazywane chomikami.Bardzo często używa się też tego zabiegu do poprawy owalu, czy konturu twarzy. Skóra niestety lubi z wiekiem opadać. Zwykłe zabiegi, czy maseczki nie będą w stanie unieść takiej skóry. Dlatego nici jako jedyne mogą sobie dać z tym radę. Dzięki nim skóra będzie wyglądała piękniej i jędrniej. Dlatego też z niecierpliwością oczekiwałam na swój zabieg, ponieważ miałam w planach poprawić i policzki i owal twarzy.

Oznaki starzenia zostały zupełnie zniwelowane po użyciu nici. Jestem bardzo zadowolona i wiem, że efekt będzie się utrzymywał minimum rok. Poza tym, po czasie nici same się rozpuszczą i nie trzeba będzie ich usuwać. To bardzo wygodne rozwiązanie i obecnie bardzo popularne zabiegi. Można wykonać je w wielu miastach w Polsce, a ja wybrałam Szczecin do mojego zabiegu.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl