Obsługa techniczna imprez

Należę do tych osób, które bardzo lubią swoją pracę i chodzą do niej z uśmiechem na twarzy. Może jest tak dlatego, że właściwie nie chodzę do typowej pracy gdzie jestem od poniedziałku do piątku przez 8 godzin. W tygodniu pracuję mało ale za to prawie każdy weekend mam zajęty.

Zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną imprez

Obsługa techniczna imprez na terenie warszawyPracuję w firmie, która zajmuje się generalnie technicznymi sprawami w czasie różnych imprez. Obszarem naszych usług jest głownie obsługa techniczna imprez na terenie Warszawy. Rzadko kiedy pracujemy w innych miastach. Właściwie zdarzyło się to tylko kilka razy. Sprzęt techniczny, który jest wymagany w czasie imprez jest bardzo duży i ciężki, a więc jego transport nie jest łatwy. Nie opłacałoby się nam jeździć w długie trasy dlatego też pracujemy tylko w stolicy i jej okolicach. Jeżeli ktoś nas wynajmie to ma z głowy właściwie całą obsługę imprezy. Zajmujemy się nagłośnieniem, oświetleniem oraz multimedia. Mamy też bardzo dużo kontaktów w branży, więc czasami pomagamy też znaleźć dobrego prowadzącego imprezy o ile oczywiście jest taka potrzeba. Muszę przyznać, że różne firmy, które organizują np. konferencje czy różnego rodzaju eventy często zatrudniają polecane przez nas osoby. Zajmujemy się też scenografią, najczęściej budujemy tzw. ścianki na różne eventy takie jak pokazy mody. W swojej firmie zatrudniamy też operatorów kamer, a więc jeżeli ktoś chce impreza może być relacjonowana np. w Internecie.

Moja firma ma teraz naprawdę dużo zleceń ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Weekendy w pracy bywają czasem męczące ale dzięki temu mam więcej wolnego w tygodniu. Moja żona już się do tego przyzwyczaiła i czasami towarzyszy mi w czasie kiedy ja zajmuję się nagłośnieniem na jakiejś imprezie. To całkiem słodkie.