Nowy zestaw do biżuterii

Jak byłam mała to na polskim rynku nie było zbyt wielu zabawek którymi mogłam się bawić. Tez moi rodzice nie mieli za dużo pieniędzy, żeby kupić mi wszystko co tylko mi się spodobało. Ale wiedziałam, jak się zachować i byłam bardzo grzecznym i wyrozumiałym dzieckiem.

Kolorowe koraliki do robienia biżuterii

zestaw do tworzenia biżuteriiPamiętam jeden dzień, to był dla mnie naprawdę wyjątkowy dzień. Moje dziesiąte urodziny, przyszła paczka od babci. Zawsze cieszyłam się na te paczki, bo było dużo dobrych słodyczy. Moja babcia mieszkała w Niemczech wiec słodycze były naprawdę pyszne. Lecz ta paczka była wyjątkowa. Pod słodyczami na samym dole była ukryta niespodzianka. Zestaw do tworzenia biżuterii, nowiutki, kolorowy i bardzo duży. Byłam zachwycona, moja mama również, bo wiedziała od razu ze będzie robić bransoletki ze mną. No i tak było, siedziałyśmy z mamą godzinami i robiłyśmy przeróżne wzory i kolory bransoletek. To było naprawdę super. Bardzo lubiłam spędzać czas z mama i dzięki temu zestawowi mogłam z nią spędzać jeszcze więcej czasu. No i oczywiście wszystkie koleżanki w szkole zazdrościły mi prezentu. Do tego stopnia ze pani wychowawczyni poprosiła mnie żebym nie przynosiła go do szkoły, bo innym dziewczynką jest smutno, że one takiego nie mogą dostać. Oczywiście uszanowałam tą prośbę i w ramach poprawy humoru zrobiłam z mamą wszystkim koleżanką po jednej kolorowej bransoletce z różnych koralików które były w zestawie.

Wszystkim koleżanką się bardzo podobał prezent i pamiętam, że do końca szkoły podstawowej wszystkie nosiłyśmy je na ręce. Coś podobnego do bransoletek przyjaźni między dziewczynami. Wszystko dokładnie pamiętam, bo nigdy naprawdę nigdy nie cieszyłam się tak bardzo z prezentu. Bardzo milo wspominam te lata. Nigdy tego nie zapomnę.