Nowy pokój dzięki projektantowi w Gdańsku

Mieszkam w Gdańsku wraz z synem i swoją żoną. Wiedziemy spokojne życie i mamy niewielki dom, a nasz syn jest naprawdę dobrym dzieckiem. Z racji tego, że zbliżają się jego osiemnaste urodziny, musieliśmy zastanowić się z żoną jaki prezent sprawimy mu z okazji tej specjalnej okazji.

Zaprojektowanie wnętrza pokoju dla naszego syna

projektowanie wnętrz gdańskNasz syn ma nieduży pokój, który często sprawia mu problemy ze względu na niezbyt funkcjonalne meble. Wystrój jego pokoju często go denerwuje i stara się zmienić w nim co tylko może, jednakże nie posiada funduszy, aby zorganizować go tak jakby chciał. Dlatego też zdecydowaliśmy się z żoną na całkowite odnowienie jego pokoju. Zdecydowaliśmy znaleźć kogoś, kto mógłby nam pomóc zaprojektować wnętrze. Na szczęście nasz kolega polecił nam kogoś, dla kogo nie stanowi wyzwania projektowanie wnętrz Gdańsk posiada wielu projektantów, jednakże nam zależało na czasie i na kimś pewnym, dlatego udaliśmy się do poleconego projektanta. Wiedzieliśmy, że nasz syn jest wielkim fanem komiksów, dlatego staraliśmy się zaprojektować pokój tak, aby nadać mu komiksowego wystroju. Tak też się stało, nasz syn akurat wyjeżdżał na wycieczkę i miał wrócić na swoje osiemnaste urodziny. To dało nam kilka dni na przygotowanie pokoju. Sugerując się projektem, ukończyliśmy zmianę pokoju w przeciągu kilku dni wraz z pomocą kilku pracowników. Wystroiliśmy pokój piękną, komiksową tapetą, komiksową pościelą i świetnymi meblami. 

Syn, gdy wrócił do domu był bardzo zaskoczony, ale zarazem niesamowicie szczęśliwy. Uznał, że jest to najbardziej niespodziewany i najbardziej niesamowity prezent jaki tylko mógł dostać i bardzo nam dziękował. Dla rodziców, szczęście dziecka jest niesamowitym doświadczeniem, dlatego wraz z żoną byliśmy bardzo dumni z tego co zrobiliśmy.