Nowoczesny grzejnik w gabinecie prezesa

 

Kiedy zaczynałem pracę w tej firmie, to zawsze dziwił mnie fakt, że prezes robił co roku remont w swoim gabinecie. Z czasem oczywiście się z tym oswoiłem i uznałem to za rzecz oczywistą. W tym roku na mnie spadł obowiązek zajęcia się remontem w szefa gabinecie i musiałem się wykazać.

Wybór grzejnika stalowego Diamond do gabinetu prezesa

grzejniki stalowe diamondPrezes kazał mi znaleźć nowe panele na podłogę i grzejnik, który będzie pasował do wystroju jego gabinetu. Chodziło mu o jakieś estetyczne rozwiązanie i takie miałem znaleźć. Panele było łatwo znaleźć, bo doskonale wiedziałem, czego szukał prezes. Skupić musiałem się na grzejniku, którego znalezienie było swego rodzaju wyzwaniem. Mój znajomy pracował w sklepie z grzejnikami, dlatego bezpośrednio do niego zgłosiłem się po pomoc, ponieważ wiedziałem, że na własną rękę nic nie znajdę. Znajomy od razu powiedział, że najlepsze są grzejniki stalowe Diamond i zalecił mi, abym taki właśnie wybrał do gabinetu prezesa. Oczywiście od razu poprosiłem, żeby przesłał mi katalog z grzejnikami. Wybrałem taki, który w mojej ocenie idealnie pasował i poszedłem do prezesa, żeby zapytać go o zdanie. Grzejnik od razu mu się bardzo spodobał i kazał mi go zamówić. Myślałem, że będzie trudniej, ale dzięki pomocy znajomego bardzo szybko uporałem się z tym tematem. Zamówiłem grzejnik stalowy wraz z opcją montażu. Zamówienie naturalnie złożyłem w sklepie, w którym pracował mój znajomy. Dzięki temu i on dostał prowizję, więc każdy był zadowolony.

Po remoncie gabinet prezesa zmienił się dość mocno a pojawił się tylko nowy grzejnik i panele podłogowe. Już wiem, że w kolejnym roku będzie on chciał kupić nowe meble. Zapewne to ja będę się tym zajmował, ponieważ był ze mnie zadowolony. W końcu wybrałem najlepszy grzejnik.