Nowoczesne rękawy foliowe z 7 warstw

W sieci można znaleźć całe mnóstwo różnych rękawów foliowych, które służą do przechowywania kiszonek i sianokiszonek. Trzeba jednak pamiętać o tym, że rękaw rękawowi nierówny i zawsze należy sprawdzać konkretne parametry, aby dowiedzieć się, czy rękaw rzeczywiście jest solidny.

Odporne na rozerwanie i przebicie rękawy foliowe

rękaw foliowy producentNowoczesne rękawy produkowane są w zupełnie inny sposób. Mówi się tutaj o tzw. rękawach nowej generacji. Otóż powstają one w najnowszej technologii polegającej na wytłaczaniu folii w procesie rozdmuchu na ekstruderach. Są to jednak ekstrudery aż 7-warstwowe. Standardem na rynku są rękawy, które posiadają od trzech do pięciu warstw. Dopiero teraz pojawiły się bardzo solidne rękawy foliowe, które posiadają aż 7 warstw. Można się więc domyślić, że jakość takich rękawów jest bardzo wysoka i charakteryzują się one dużą wytrzymałością. Produkcja rękawów właśnie w tej technologii zapewnia najlepsze parametry techniczne. Taki rękaw foliowy producent zapewnia, że są one odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne – przede wszystkim na rozrywanie, przebicie. Kłosy znajdujące się w rękawach czy inne ostrzejsze części roślinne na pewno nie będą w stanie przebić materiału w trakcie zakiszania. To wszystko daje nowe i jak dotąd nieznane możliwości rękawów foliowych. Nie trzeba się obawiać o ich przechowywanie – bez problemu mogą przez cały sezon znajdować się na zewnątrz budynków i niestraszne im trudne warunki atmosferyczne – deszcze, grad, wysoka i niska temperatura.

Ciekawe jest to, że rękawy nowej generacji produkowane są z mniejszej ilości surowca, ale za to są zdecydowanie bardziej wytrzymałe. Taka oferta skierowana jest przede wszystkim dla tych rolników, którzy chętnie korzystają z nowinek technicznych i są gotowi na poznawanie niestandardowych rozwiązań.