fotografia biznesowa

Nowe spojrzenie na fotografię biznesową

Moje życie znacząco zmieniło się, kiedy wyjechałem na studia do Warszawy. Wtedy zakochałem się na zabój w wielkich miastach i miejskim ruchu. Fascynowała mnie technologia, prężnie rozwijający się sektor usług, wielkie biura.

Fotografia biznesowa mnie zainteresowała

fotografia biznesowaZawsze lubiłem robić zdjęcia i często odwiedzałem studio fotograficzne, które prowadził ojciec jednego z moich znajomych ze szkolnej ławki, zabrałem więc ze sobą do stolicy aparat fotograficzny. Poczułem, że muszę zrobić uwiecznić na zdjęciach te niesamowite i nieco przytłaczające rzeczy, które widziałem, więc aparat zaczął mi towarzyszyć niemal wszędzie. Zainteresowała mnie fotografia biznesowa, ponieważ pozwala stworzyć coś przydatnego, zdjęcie, które pokazywałoby, że dane osoby są kompetentne, zawarłoby w sobie profesjonalizm danego biura. Zacząłem dorywczą pracę i zarobiłem na nowy aparat, dzięki któremu mogłem robić zdjęcie w o wiele wyższej jakości niż wcześniej. Niestety, miałem wrażenie, że czegoś brakuje w moich fotografiach, że nie sprawiają mi takiej satysfakcji, jak oczekiwałem. Wtedy poznałem niesamowitą dziewczynę, która z miejsca skradła moje serca i dzisiaj z wielką radością mogę tytułować ją moją ukochaną żoną. Dziewczyna, wtedy jeszcze świeżo poznana, miała pasję, którą była fotografia artystyczna.

Zaczęliśmy wymieniać się spostrzeżeniami na temat różnych zdjęć i tak zacząłem stopniowo się rozwijać, fotografując wielkie miasta i biura w sposób artystyczny. To niezwykłe, że jednocześnie zyskałem niesamowitą żonę i nowe spojrzenie na fotografię.