balkon

Nowe płyty tarasowe na balkonie

Gdy kupowałam swoje mieszkanie kupiłam je z rynku wtórnego. Mieszkanie zresztą było w naprawdę dobrym stanie i nie potrzebowało jakiś dużych inwestycji. Przede wszystkim kuchnia i łazienka była naprawdę bardzo ładnie zrobiona. Wszystko tam było niemal nowe.

Remont balkonu w krótkim czasie – czy to możliwe?

balkonTakże jeśli chodzi o największy koszt jak stanowi zrobienie łazienki i kuchni to mi odpadł. Byłam z tego powodu naprawdę bardzo zadowolona bo kupując mieszkanie miałam także odłożone pieniądze na remont. A skoro nie musiałam ich wydawać na łazienkę i kuchnię to mogłam przecież wydać na zupełnie inne rzeczy. Chciałam zrobić sypialnię tak żeby wyglądała tak jak ta z moich marzeń. A także postanowiłam zrobić szybki remont balkonu bo miałam tam niezbyt gustowne płytki a chciałam żeby balkon wyglądał jednak bardziej nowocześnie.Stwierdziłam, że dobre będą płyty tarasowe na podkładkach bo to jest coś co ostatnio jest bardzo modne. Kupiłam także podkładki tarasowe aby wszystko było zrobione naprawdę porządnie. To nie były tanie materiały jednak mogłam sobie na to pozwolić. Kupiłam też nowe okapniki balkonowe o skoro będzie już remont to dobrze żeby wszystko było nowe. Kupiłam także profile schodowe bo wymyśliłam taki jeden stopień. Remont balkonu miał zrobić mi brat. Jednak on złamał nogę i ten remont zrobił mi jego kolegę. Bałam się trochę tego czy jego kolega zna się na remontach jak mój brat. Jednak okazało się, że ten kolega brata zrobił wszystko bardzo szybko i wyszło naprawdę dobrze.

Wręcz myślę, że gdyby robił to mój brat to efekt nie byłby aż tak dobry. Brat oczywiście przyszedł po skończonym remoncie by zobaczyć czy aby na pewno jego kolega zrobił wszystko dobrze. Był nawet trochę zdziwiony, że kolega zrobił to tak dobrze i dokładnie. Naprawdę nie było się do czego przyczepić.