Nowe drzwi do pokoju

 

Kiedy dzieciaki były małe, to dzieliły wspólnie jeden pokój. Zamontowane tam były drzwi rozsuwane, bo chciałam mieć wszystko pod kontrolą. Jak któryś maluch płakał, to mogłam dzięki temu wszystko dokładnie usłyszeć a miałam dość twardy sen.

Kupno drzwi pokojowych w atrakcyjnej cenie

drzwi pokojowe cenaChłopcy jak dorośli, to zamieszkali w osobnych pokojach. W tym u starszego syna musiałam zamontować normalne drzwi, żeby miał odpowiednie warunki do nauki. Mąż podzielał moje zdanie i dał mi od razu pieniądze. Nie miałam pojęcia jaki jest koszt zakupu drzwi, ale mąż dał mi więcej gotówki dla pewność. Pojechałam do marketu budowlanego, bo tam wszystko było dostępne od ręki. Za interesujące mnie drzwi pokojowe cena nie była wysoka, co mnie bardzo ucieszyło, bo liczyłam, że jednak wydam kilkaset złotych więcej. Mąż powiedział mi jakiego wymiaru drzwi są potrzebne do pokoju syna i takie kupiłam. Ceny wszystkich drzwi były zaniżone i to solidnie, dlatego wpadłam na pomysł, żeby wymienić jeszcze drzwi w sypialni. Obecnie miałam drzwi z szybą a chciałam całe zabudowane. Zadzwoniłam do męża, który podzielił mój pomysł. Poprosił, żebym zleciła dostawę drzwi do domu, ponieważ nie miał jak wyrwać się z pracy. Tego samego dnia kierowca przywiózł drzwi a mój mąż w sobotę z samego rana zaczął je montować. Dobrze, że kupiłam właściwy rozmiar, bo nie byłam pewna. Pierwszy raz w końcu sama kupowałam drzwi i było to dla mnie spore wyzwanie. Dzięki nowym drzwiom pokojowym każdy miał bardziej komfortowe warunki.

Sąsiadkę spotkałam na rynku jak byłam na zakupach. Pochwaliła się, że robi remont w mieszkaniu i od razu poleciłam jej, żeby wybrała się do marketu budowlanego, gdzie obecnie są spore obniżki cen na prawie wszystkie produkty. Sąsiadka się bardzo ucieszyła.